26 Nisan 2013 #1765640

Dry İstanbul Verdikleri Sözü Tutmadılar!

Malesef Dry İstanbul isimli firmanın müşterisiyim. İlk başlarda vaad edilen hiçbirşey olmadı, mesela; iş adresimi bildikleri sorun yok dedikleri halde abonelik sonrası bölge dışı adresten alım yapamayız dendi, çalışan insanlarız ve eve gidiş saatlerimiz belli, geç teslim ve alım deniyor, 18:00 - 23:00 saatleri arasında, her seferinde 18:05 'de geldik evde yoksunuz diye telefon açılıyor, genede ütü için kullanmak üzere abonelik almıştık, ama ütü yapmayı özellikle gömlek yakası ütülemeyi beceremedikleri için tüm gömleklerimin yaka formunu bozdular. Müşteri yetkililerne kalan aboneliğimdeki tutarı kullanmayacağımı ve kalan parayı helal etmeyeceğimi söyledim peki abi deyip telefonu kapattılar.

Ünsal 129 Okunma

Cevaplar

  • Ünsal14 Mayıs 2013

    Ne mutlu bana ki Dry İstanbul firmasıyla uzun uğraşlardan sonra sözleşmemi sonlandırdım. ama bu halde bile firma genel Ticari yaklaşımıyla çalışılmayacak bir firma olduğunu gösterdi şöyle ki; yaklaşık 90 TL. harcamamı ikiye çarpıp hesaplamışlar, bakiye kalan 6 taksit 25 TL. 'lık kredi kartı ödememden bakiye borcumu kesip kalanını iptal etmek yerine 10,08 TL. 'lık 12 taksitte kredi kartına iade etme yolunu seçmişler. Halbuki ben bu parayı onlara bağışlamıştım. Tüm mağdur arkadaşlara tavsiyem, ısrarcı olsunlar ve haklarını sonuna kadar savunsunlar. Ayrıca bundan sonra bu tür şikayet portallarını da dikkate almam gerekliliğini anlamış oldum. Tarafsız tutumundan dolayı Sikayetvar.com sitesine de teşekkürlerimi sunarım.

  • Dry İstanbul Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşteri ile görüşülerek şikayete konu sorununun çözüm yollarının araştırıldığı,sonraki kullanımlarında özen gösterilmesi yönünde gerekli önlemlerin alınacağı bilgisi verilidi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön