28 Ocak 2014 #2262298

Dry İstanbul Verdiği Taahhütleri Yerine Getirmiyor Para İadesi Yapmıyor!

5 Aralık 2013'te Dry İstanbul'dan E**** Ö. tarafından yaklaşık 7-8 defa arandım. Telefonda köpükkart pazarlaması yapıldı. Daha önceki üyeliğimden memnun olmadığımı ve yenilemek istemediğimi belirtmem üzerine üyeliğimi yenilersem tüm aksaklıkların giderileceğini bildirdi.


Hiçbir şekilde hizmet alamamam ve hizmetlerindeki daha önceki aksaklıklarda hiç düzelme olmaması nedeni ile dünden bu yana HS Group Müşteri hizmetlerini arayarak üyeliğimin iptalini ve paranın iadesini talep ettim. E*** ve S****** Hanım bedel iadesini yapmayacaklarını söyleyip telefonda bekletiyorlar. Telefona yanıt vermemek için birbirlerine aktarıp beni bezdirmeye çalışıyorlar.

Zeynep 277 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep03 Şubat 2014

    Dry İstanbul ve HS Group'tan mümkün olduğunca uzak durulmasını tavsiye ediyorum...

  • Zeynep28 Ocak 2014

    Her ne kadar sorunun çözümlendiği belirtilmekte ise de şu an için olan sadece şirketten Ecem Hanım'ın her türlü sorun, şikayet ve sipariş taleplerimi kendisinin mail adresime göndereceği mail'ine iletmemi kendisinin bizzat ilgileneceğini yaşadığım sorunların tekrarı halinde de üyelik iptali konusunun yeniden görüşeceğimi belirtmiş ise de mail adresime Ecem Hanım tarafından mail adresi ya da başka bir bilgi iletilmiş değildir. Yani şikayetin çözümlendiğine dair yapılan beyan gerçek durumu henüz yansıtmamaktadır.

  • Dry İstanbul Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşteri ile görüşülerek şikayete konu sorun çözümlenmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön