11 Ağustos 2015

Dry İstanbul Teslimat Süresi Gecikmesi.

Yaklaşık 1 ay önce firmaya kayıt oldum. 2 defadır ütü için kıyafetleri teslim ediyorum. İlk siparişim 4 gün 2. siparişimin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen ürünler hala teslim edilmedi. Telefonda kayıt alan sözde müşteri temsilcim E**** hanım telefonlara çıkmıyor. Şikayet bildiriyorum geri dönüş olmuyor. Kaydımı iptal etmek istediğimi belirtiyorum kimse tınlamıyor.

Çağrı merkezine "anlıyorum" demekten başka hiçbir şey söyleyemeyen insanlar oturmuş yani kesinlikle çözüm üretilmiyor. Ne ürünler geliyor ne de uydurdukları köpük kart. Sürekli aradığım için gelen telefon parası da cabası

Mehtap 315 Okunma

Cevaplar

  • Dry İstanbul Temsilcisi01 Eylül 2015

    Müsteri ile görüsülerek sikayetine iliskin konu hakkinda gerekli bilgilendirilme yapilmistir.

  • Mehtap13 Ağustos 2015

    Yaklaşık 1 ay önce firmaya kayıt oldum. 2 defadır ütü için kıyafetleri teslim ediyorum. İlk siparişim 4gün 2. Siparişimin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen ürünler hala teslim edilmedi. Telefonda kayıt alan sözde müşteri temsilcim Elif Hanım telefonlara çıkmıyor. Şikayet bildiriyorum geri dönüş olmuyor. Kaydımı iptal etmek istediğimi belirtiyorum kimse tınlamıyor. Çağrı merkezine "anlıyorum" demekten başka hiçbir şey söyleyemeyen insanlar oturmuş yani kesinlikle çözüm üretilmiyor. Ne ürünler geliyor ne de uydurdukları köpük kart. Sürekli aradığım için gelen telefon parası da cabası. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ve her fırsatta kötü reklam yapıyorum.

  • Dry İstanbul Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Müsterinin talebi tarafimiza ulasmis olup konu isle ilgili en kisa zamanda kendisine dönüs yapilacaktir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön