10 Ekim 2013

Dry İstanbul Sürekli Arıyor!

4-5 yıl önce Dry İstanbul'dan paket aldım. Sonrasında, müşteri hizmetleri yeniden bir ürün satışı yapmak adına aramaya başladılar. İlk zamanlar dinledim, ilgilenmediğimi belirttim. Bir zaman sonra sürekli aynı şeyleri anlattıkları için listelerinden çıkmak istediğimi ve bir daha kesinlikle aranmak istemediği belirttim. Bu rağmen ısrarla aramaya devam ediyorlar. Artık durum iyice taciz derecesine vardı, her hafta sürekli aranıyorum ve ben her hafta sürekli beni listenizden çıkartın diye söylüyorum.


Her seferinde de çıkartıldığını söylüyorlar. Artık yeter. Bu nasıl bir şirket nasıl bir sistem? Bu tavra bu tacize karşılık suç duyurusunda bulunacağım.

Özden 183 Okunma

Cevaplar

 • Özden11 Şubat 2014

  11 Ekim 2013 tarihinde iletişim bilgilerimi silindiğini belirttiniz ve hala beni aranmaya devam ediyorsunuz. Birde şimdi telefonlarınız yetmedi mesaj yollamaya başladınız. Yeter artık ya yeter. Ne biçim bir firmasınız siz yapıştınız kurtulamıyoruz yeter ya dava açacağım ve bunca zamandır bana yaptığınız tacizi cezasını ödeceyeceksiniz. Yeter artık.

 • Dry İstanbul Temsilcisi11 Ekim 2013

  Buradaki bilgilerden üye bilgilerine ulaşılabiliyor olmasıyla sorun çözümlenmektedir. Bu sebeple üye müşteri hizmetleri telefonlarına cevap vermediği için şikayet mesajına binaen iletişim bilgileri sistemden kaldırılmıştır.

 • Özden11 Ekim 2013

  Ürünü satışı yapmak için aradıklarında gayet başarılı bir şekilde ulaşabiliyorlar. Şikayet bildirimimden sonra hiç bir şekilde Dry İstanbul tarafından aranmadım. Dry İstanbul'daki kaydım ile Şikayet vardaki kişi bilgilerim farklıdır. Bu durumda benimle görüşemeden, tam iletişim bilgilerim alınmadan nasıl kaydımı silmiş olabilirler? Bu cevap bile, ne kadar gayriciddi iş yapıldığının kanıtıdır.

 • Dry İstanbul Temsilcisi11 Ekim 2013

  Müşteri ile görüşülmek için aranmış ancak ulaşılamamıştır. İletişim bilgileri silinmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön