15 Mayıs 2013 #1798584

Dry İstanbul Şikayetim Çözülmedi!

Firmadan sorun çözüldü diye tarafıma ait olayan , bir kuru temizleme firmasından üstünde ayakkabı izleri olan pis ürünler gönderilmiştir ve yanlış ürün bildirimi için yetkililerle görüşülmek istenmiştir. Ancak yetkililer kesinlikle dönmemektedir, call center çalışanları sürekli yetkililerinin yerinde olmadığı iletmektedir. Şikayetim çözülmeyerek daha sorunlu hale getirilmiştir.

Berna 77 Okunma

Cevaplar

 • Berna10 Eylül 2013

  Şikayetim ileilgili hala bir sonuca ulaşılamamıştır. Firma hiç bir şekilde ne yazılı ne de sözlü tarafıma dönmemiştir.Sizleri de, "Müşteriye Döndük" şeklinde cevap vererek, yanlış ve yanıtlıcı bilgi verme hususuna alet etmektedir.

 • Berna14 Haziran 2013

  Maalesef firmadan hiç kimse tarafıma ne telefonla ne de başka bir iletişim yolu ile dönmedi.Müşteri hizmetleri santralde size hemen dönülecekdeniliyor ancak kimse dönmüyor. 1 adet pahallı marka kaşmir manto ve yine mahallı marka kaztüyü manto kullanılamaz durumda. Ve hala kredi kartından ücretler tahsil edilmekte. Hizmet vermeden ve sorun çözmeden kolay para kazanma yolunu bulmuş bir firma ile lütfen hiç kimsenin çalışmaması hususunda tüketicileri uyarın.

 • Berna24 Mayıs 2013

  hala hiçbir çözüm üretilmemiştir. Ne e postalara ne de telefonlara cevap verilmememktedir.

 • Berna24 Mayıs 2013

  İlgili firma ile daha ilk siparişimizde kuru temizleme için teslim alınan ürünlerin ilavelerinin de bulunduğu kayıp edilmemesi iletildiği halde, ürünler kayıp oldu. Ve maalesef ilave ürünler olmadan asıl giyisi kullanılamıyor. Bunun ile ilgili 20 gündür firma ile her seferinde farklı bir kişi ile görüşülüyor ve hiçbir sonuç alınamıyor. Kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yok. Ürün kayıp ise size çözüm de bulmuyorlar ve artık ne gönderdiğim e postalara, ne de telefonlara cevap veriyorlar. Kesinlikle bu firma ile çalışmamanızı öneririm....

 • Dry İstanbul Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşteri ile görüşülerek şikayete konu sorununu çözüleceği bilgisi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön