21 Ocak 2014 #2248392

Dry İstanbul Sağlayamadığı Hizmetin İptal Ve İade İşlemini Yapmıyor!

Detaylarını paylaşacağım şikayet için Dry İstanbul Müşteri Hizmetlerinden şikayet hattı temsilcileri ile defalarca görüşmeme rağmen eşim adına olan üyelik iptalini yapamayacaklarını paylaştılar.


Eşim kendileri ile irtibat kurduğunda da aynı şekilde cayma hakkımızın 1 hafta olduğunu iptal ve iade işlemi yapmayacaklarını paylaştılar. Firma kendilerini defalarca aramamıza rağmen siparişleri gelip almıyor.


Bu durumda hizmeti sağlayamayan firmanın kendisi olduğu için iptal ve iade talebimiz fakat iptal işlemi yapmıyorlar. İlgili şikayet detayı müşteri hizmetlerinden E****, S****, M***** ve H*****
hanım tarafından cevaplanacak ise çözüm bulunamayacaktır. Kesinlikle önemsemeyen bir firma maalesef.

Suzan 183 Okunma

Cevaplar

  • Suzan28 Ocak 2014

    Merhaba, İlgili firma şikayetvar üzerinden şikayetimizi ilettiğimizde kendilerini daha önceden defalarca aramamıza rağmen talebimizi yerine getiremeyeceklerini iletmişlerdi. Şikayetvar üzerinden yaptığımız şikayet sonucunda arayarak iade işlemini yapacaklarını ilettiler. 10 günlük iade süreci tamamlanmadan şikayeti kapatmamalarını özellikle belirtmiştim. Bu konuda henüz mağduriyetimiz yapılan bilgilendirme dışında ( süreç daha bitmediğinden ) giderilmiş değildir. Mağduriyetimiz giderilmiş olsa dahi DRY İstanbul çağrı merkezi özellikle şikayet ve iptal sürecinde oldukça başarısız ve çalışan müşteri temsilcileri müşteri stresini yansıttığında ses tonları değişerek yaklaşımda bulunmaktadırlar.

  • Suzan23 Ocak 2014

    Merhaba, Şikayetim ile ilgili dün müşteri temsilcisi M**** bey ile görüştüm. Kendisi üyelik iptal ve iade işlemimin başlatıldığını paylaştı fakat iade tutarı hesaplarımıza yansıyana kadar şikayet kayıdını kapatmamalarını özellikle belirtmiştim. Bilgilendirme yapıldı ancak paylaşıldığı gibi 10 gün içerisinde iade işlemi yapılmaz ise şikayetimiz devam edecektir. Henüz sağlanan bir memnuniyet veya şikayetin kalkması gibi bir durum yoktur.

  • Dry İstanbul Temsilcisi23 Ocak 2014

    Şikayetçi ile görüşülerek şikayete konu sorun hakkında bilgilendirilme yapılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön