29 Nisan 2015 #3208776

Dry İstanbul Para İadesi!

İlgili kurumdan hizmet alamadığım için üyelik iptali ve para iadesi istedim. Nihayet aylar sonra birisi çıkıp iade işlemi yapmaya çalıştı TEB' e iade için talimat vermişler ancak 15 gündür herhangi bir iade olmadı. Şans eseri ulaştığım bir müşteri temsilcisi ise TEB' de sorun olduğunu iadenin o nedenle yapılamadığını beyan ediyor. Tabi bu yine benim aramalarım sonucunda öğrendiğim bir konu. Firmadan B**** Hanım konudan bir haber olarak tarafıma alakasız bir şekilde ancak 1 ay sonra iade olur şeklinde bilgi veriyor. Görüldüğü üzere aynı kurumun 2 farklı personeli konuyla ilgili birbirinden farklı açıklamalarla konuyu erteliyor ve öteliyorlar.

Oğuzhan 301 Okunma

Cevaplar

 • Oğuzhan13 Mayıs 2015

  Alışıldık bir şekilde halen cevap yok.

 • Oğuzhan11 Mayıs 2015

  Halen herhangi bir icraat yok. Sanırım en iyi yol dava açmak. Yani yapılacak olan iadeden vazgeçip dava açacaksın. Bütün medyayı da çağıracaksın ki tüm halk gürsün nasıl bir sistem var.

 • Oğuzhan07 Mayıs 2015

  Halen sorunu çözüp paramı iade edebilmiş değiller. Böyle  bir kurum ve çalışma anlayışı görmedim. 2 kurum bir araya gelerek bir sorunu çözebilmekten aciz. Dry İstanbul un hesapları müsait değil demek ki iade edemediklerine göre. Çalışmayı düşünen tüketicilerin tekrar düşünmelerini tavsiye ederim.

 • Oğuzhan06 Mayıs 2015

  Halen herhangi bir dönüş yok. Şikayeti cevaplama dedikleri sadece " Müşterinin talebi tarafimiza ulaşmış olup konu isle ilgili en kısa zamanda kendisine dönüs yapilacaktir. " den ibaret.

 • Oğuzhan05 Mayıs 2015

  Yine dönüş yok. Çözemedikleri firma hesabında para olmadığı kanaatindeyim. Ticari kariyer düşüncesi yok. Herhangi bir gün aniden bu firma kapanır sırra kadem basar ve herkes mağdur olur.

 • Oğuzhan04 Mayıs 2015

  En kısa zaman denilen süreyi bana halen herhangi birinin dönüş yapmamasından hesap edebilirsiniz.

 • Dry İstanbul Temsilcisi30 Nisan 2015

  Müsterinin talebi tarafimiza ulasmis olup konu isle ilgili en kisa zamanda kendisine dönüs yapilacaktir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön