31 Mayıs 2013

Dry İstanbul Online Sipariş ve İletişim Bilgilerim!

www. dryistanbul. com. tr adresi üzerinden online sipariş verdim ve siparişin oluştuğuna dair bilgilendirme e-postası aldım. Gün sonuna kadar gelmediler ve iletişime geçmediler. Ne oldu acaba diye aradığımda daha da şok oldum. İlk önce telefonda ilettiğim ismime ve telefon numarama ilişkin sipariş olmadığını ilettiler. E-posta ile siparişin oluştuğunu bildirdiklerini söylediğimde siteden mi verdiniz dediler. Evet dediğimde kart numaramı istediler.


Kartım yok site üyeliği ile verdim dediğim de öyle verilemez dediler. Sitenizden veriliyor dediğimde, telefon numaranızı bırakmadığınızdan arkadaşlar arayamamış sizi dediler.Halbu ki site üyeliğinde adres ve e-mail alınıyor, sipariş sırasında da adres.

Gorkem 180 Okunma

Cevaplar

  • Dry İstanbul Temsilcisi17 Haziran 2013

    ö

  • Gorkem04 Haziran 2013

    Evet, tahmin ettiğim gibi sorumsuz davranışlara devam. Cuma günü (31.05.2013) verdiğim giysiler pazartesi (03.06.2013) teslim edilmesi gerekirken edilmedi. Salı (04.06.2013) sabahı aradım, telefondaki kişi de neden iletilmediğini bilmiyordu ben araştıracağım ama bu öğleden sonra tarafınıza iletilmesi için yönlendiriyorum dedi. Şu anda saat 18:17 ve ürünler yine tarafıma teslim edilmedi. Bakalım kaç gün sonra teslim edecekler!!!

  • Gorkem31 Mayıs 2013

    Sitelerinin nasıl çalıştığını bilmeyen ve hala kabul etmeyen, etmemekte ısrar eden hatta ekran görüntüleri ile bilgileri göndermeme rağmen bu konuda ısrar eden bir tutum vardı. En sonunda sipariş mailini gönderdiğimde hala herhangi bir iletişim bilgisi olmadığını söylediler. Sonuç olarak telefonda yeniden kayıt verme durumunda kaldım. Çalışmayan bir sistem varsa sadece telefonunuzu koyun o siteye biz de hiç sorun yaşamadan verelim, tabi o zaman da inkar edilecekse aramadınız, bilginizi bırakmadınız vs. diye onu bilemem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön