22 Nisan 2013 #1757969

Dry İstanbul Onayım Dışında Kredi Kartımdan Çekilen Tutar İade Edilmiyor!

Dry İstanbul'dan arayan temsilci (10 Nisan 2013) hesap açma bahanesiyle aldığı bilgilerimden onayım olmadan 200 TL çekim yaptı. Sisteme dahil olmak istememem durumunda daha sonradan gönderdikleri sözleşmeyi imzalamamı, söylediler. Gönderilen evrakları imzalamadım ve hatta teslim almadım bile, buna rağmen şimdi paramı iade etmiyorlar.


Aradıkları gün, kartımdan parayı çekmişler. Ertesi gün direk Karaköy'deki merkezlerine gittim. 1 hafta 10 gün içinde para iadesinin gerçekleşeceğini söylediler. Hala iade olmadı. müşteri temsilcileri ile 4-5 defa görüştüm. Her aradığımda reklam dinliyorum 2 saat. İçim dışım Dry İstanbul oldu. Çok sinir bozucu . Paramı alınca buradan ilan edeceğim.

İsmail 106 Okunma

Cevaplar

  • İsmail07 Mayıs 2013

    Nihayet para iadesi oldu. Bir saat içinde parayı çektiler, iadesi 1 aya yakın sürdü. Çok uğraştırsa da, parayı hesabımda görmek güzel. Teşekkürler "şikayetvar.com"

  • İsmail30 Nisan 2013

    24.04.2013 tarihinde aradılar, üyeliğimi iptal ettiklerini ve en geç 10 gün içinde paramı iade edeceklerini söylediler. Bugüne kadar herhangi bir gelişme olmadı. Daha önce de çok defa yalan söyledikleri için tam inanamadım. Şikayetimde belirttiğim gibi, paramı hesapta görürsem buradan ilan edeceğim. Söz verdikleri sürede para iadesi olmazsa, veririm mahkemeye onlar uğraşsın. Mahkemede anlatırlar artık "Köpükkart"ı.

  • Dry İstanbul Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşteri ile görüşülerek sorununun çözüleceği bilgisi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön