01 Mart 2016
Yorum Yap
#5002287

Dry İstanbul Muhatap Bulamadım!

Dry İstanbul'la uzun süredir çalışmaktayım, teslimatla ilgili bir çok kez sıkıntı yaşamamıza rağmen üyeliğimi iptal ettirmedim. Ancak en son 180 TL bir yükleme yaptırdıktan sonra 6 adet fon perdemi sadece ütülemeye gönderdim geçen yıl maksimum 80 TL bile ödemediğim ütülerimden bana 360 TL hesap çıkarıp tüm paramı çekip üstüne de beni borçlandırdılar. Daha sonra şikayet edince lütfedip bana borcunuz yok deyip paramın iadesini sağlamadılar.


Defalarca arayıp şikayet etmeme rağmen hiçbir muhatap bulamadım kullanımların dökümünü istedim yollamadılar bir de hala beni arayıp köpük karta yükleme yapmamı söylüyorlar bu ne rahatlık anlamadım! Kesinlikle kurumsallıktan uzak bir firma. Kimbilir kaç kişinin parasını hiç ettiniz.

Gaye 397 Okunma

Cevaplar

  • Dry İstanbul Temsilcisi01 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 1453 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Dry İstanbul İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler