15 Mayıs 2013 #1799027

Dry İstanbul Hizmet Kalitesinden Memnun Değilim!

Açıkçası vermeye çalıştığınız hizmet beni sinir hastası yaptı. Yetkili kişilerin müşteri hizmetleri diye getirip oraya koydukları arkadaşlarda değil bizzat yetkililerde hata görüyorum. 1 değil 2 değil defalarca aynı hatalar. Belirttiğimiz gün ürünler alınmaz, verdikleri günde geri getirmezler. Müşteri hizmetleri ürünü pazarlamak için bin takla atıyor, tamam diyoruz alıyoruz ama ondan sonra ortadan kayboluyorlar.


Defalarca aramamıza not bırakmamıza rağmen dönüş kesinlikle olmuyor. Artık ürün vermek istediğimiz zaman defalarca arayıp teyit almak zorunda kalıyoruz. Buna rağmen ciddiye alınmıyoruz. Sizlerle iş yapmak istemiyoruz, iptal edeceğimizi not bırakıyoruz dönen olmuyor yeter artık.

Fatih 69 Okunma

Cevaplar

  • Fatih04 Haziran 2014

    Sn. Yetkililer ve kullanıcılar, müşteri hizmetleri sorununu bir şekilde çözdüler, ilgi ve alaka olması gereken seviyede. Fakat çağrı merkezi malesef ki aynı aksaklıkla devam ediyor. Ürünlerin belirtilen tarihte getirilmemesi çok can sıkıcı, bunun yanında haber dahi verilmemesi daha da can sıkıcı. Bu durum karşısında yapabileceğimiz bir şey olmaması çok enteresan. Lütfen buna acil çözüm istiyorum. Taahhüdünü yerine getiremiyorsan bunun bir yaptırımı olmalı. Saygılar.

  • Fatih03 Ağustos 2013

    ilgili gözüken ama olmayan, hiçbir şeyden süreçten haberi olmayan, dalga geçer gibi söyledikleriyle yaptıklarının bu kadar tutmadığı bir organizasyon daha görmedim ben.

  • Dry İstanbul Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşteri ile görüşülerek şikayete konu sorunun çözümü hakkında bilgilendirilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön