27 Mart 2013 #1710446

Dry İstanbul Haftalardır Geri Dönmediler!

Kuru temizlemeye verdigim üründe ütü izi olduğu için kullanılmaz hale geldi. Müşteri hizmetlerine konuyu ilettiğimde, ürünü tekrar temizletip getirdiler. Tabiki sorun devam etti. Yine aradım tekrar temizlemeye aldılar. Yine aynı şikayetim devam ediyor, zararımı karşılayın ve ücret iptali yaparak üyeliğimi iptal edin diye tekrar şikayetimi ilettim. Haftalardır konuyla ilgili çözüm iletmediler. Bu süreçte tekrar birkaç kere aradım, hala geri dönüş yapmadılar.


Hizmetleri çok kalitesiz, müşteri şikayetini bile umursamıyorlar. En son çare olarak tüketici heyetine başvurmak kalıyor.

Aysegul 79 Okunma

Cevaplar

  • Aysegul05 Nisan 2013

    1 nisan'da tekrar talebimi ilettim. Mesai saati değil diye sonraki gün yetkililer size dönüş yapacaktır dediler. Hala arayan yok.

  • Aysegul01 Nisan 2013

    Memnuniyeti nasıl sağladınğınızı düünüyorsunuz? Arayıp sorunlu ceketi tekrar alıp geri gönderdiniz. Hiçbir şeyi çözüme kavuşturmadınız. Ne zararımı karşılıyorsunuz ne de üyeliğimi iptal ediyorsunuz. Ceketten vazgeçtim zaten, sadece artık hizmetlerinize güvenemeyeceğimden üyeliğimi iptal edin yeter.

  • Dry İstanbul Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşteri ile görüşülmüş ve sorunu çözümlenerek memnuniyeti sağlanmıştır.Hizmet almaya devam etmektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön