18 Temmuz 2013

Dry İstanbul Üyelik İptaline Yanaşmıyor!

Hs Grup Dry İstanbul firmasının kuru temizleme hizmetine ilişkin vermiş olduğu taahhütlere inanarak bu firmaya bedeli peşin ödeyerek, yıllık üyelik gerçekleştirdim. Firmanın yaptığı ilk servisten sonra sürekli alım ve teslimat sorunları yaşamaya başladım. Neredeyse hiçbir servisi zamanında yapamadıkları gibi, şikayetlerimi de dikkate almadılar. Birkaç defa üyelik iptali ve ücret iadesi istedim ama hizmet kalitesini düzelteceklerine ilişkin vaatler ile üyeliğimi iptal etmediler.

Bu hafta yine aynı sorunla karşılaştım. 2 gün önce almaları gereken ürünler için defalarca aramama rağmen arayan soran yok. Üyelik iptali istiyorum ama yanaşılmıyor.

Selma 115 Okunma

Cevaplar

  • Selma 15 Ağustos 2013

    Firma şikayetimi dikkate alıp çözeceğini vaad etmiş fakat halen konu ile ilgili olarak aramamış durumda. Kendileri başka ürünleri satmak için birkaçkez aramış olmasına rağmen halen şikayetime ilişkin dönüş yapmadı! defalardır arıyorum ama ciddiye alınmıyor. Bu konuda hukuki olarak takip başlatmak istiyorum. Yol gösterebileceklere şimdiden teşekkür ederim...

  • Selma 22 Temmuz 2013

    Firma ile ilgili sorunumu her kanaldan aktarmama rağmen, kendileri beni 20.07.13 tarihinde saat 11.13 te yeni bir hizmet satmak için aradılar! arayan müşteri temsilcisinin yaşadığım sıkıntılar hakkında en ufak bir fikri yoktu!!!! Hiç samimi bulmuyorum. Üyelik iptali ve ücret iadesi yapmadıkları sürece bu firma ile sıkıntılarımı sürekli paylaşacağım.

  • Dry İstanbul Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterinin talebi alınmış olup en kısa zamanda çözümlenecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön