08 Mayıs 2015

Dry İstanbul Ütüleme Paketimden Defalarca Uyarmama Rağmen İstediğim Gibi Faydalanamıyorum..

2 yılı aşkındır hizmetlerini kullanırım. Ocak ayı içerisinde aradılar ve özel gömlek ütü paketi sattılar 360 TL'lik. Tanesi 1,5 TL'den olacak şekilde. Kabul ettim. Her ürün göndermem de ütülerin bu paketimden temizlemelerin ise bir diğer paketimden düşülmesi yönündeki talebimi aktarmama rağmen dün çağrı merkezinden talep ettiğim kullanım ayrıntılarında istediğim gibi bir uygulamanın yapılmadığını gördüm.

Düzeltme ile ilgili talep yaptım, çağrı merkezinden inceleme sonrası talebime cevap verecekleri bilgisini aldım. Bekliyoruz. Talebimi aktardığım zamanlarda birisinde not aldıklarını, diğerinde ise sistemin bu işlemi otomatik yaptığı bilgisini aldım ki gel de güven.

Hayri 546 Okunma

Cevaplar

 • Hayri17 Haziran 2015

  Bir ayı aşkın süredir ciddiyetsizliğine Taç dikmiş olan firmada yer alan kredilerimi nasıl tüketebilirim telaşı almış durumda beni. Bir de daha hala kredi satmak için aramıyorlar mı pes doğrusu.

 • Hayri14 Mayıs 2015

  Keza aşağıda yazan gibi hiçbir Allah'ın kulu bana ulaşmadı Müşteri İlişkileri tadında. Satış yapacakken 10 defa ararlar, hiç sektirmezler ama iş çözüm üretmeye gelince fabrikada bir şey olur, kazan değişir, yoğunluk olur vs vs. İstenilen çok basit, doğru ve eksiksiz bilgilendir ki ben de ürünleri beklemek adına bir akşamımı heba etmeyeyim değil mi?

 • Hayri14 Mayıs 2015

  Dün satış ekiplerinden arandım. Tabii ki kendileri yaşadığım problemler ile ilgili bilgi sahibi değiller. Protokol paketleri varmış, çok az kişinin içerisinde olduğu, ona geçmemi önerdiler, tabii yeni paket satışı ile birlikte. Anında red ettim. Satış temsilcisini öncesinden tanırım, asiye Hanım işinin erbabı, konusuna hakim bir kişidir. Lakin firma ile yaşanılanların gölgesinde kalıyor her şey. Tekrar paket almayı pek düşünmediğimi kendisi ile paylaştım. Önce sorunlarımı çözün, biraz da hizmeti görelim paket konusunu konuşuruz dedim. Kapattık. Dün akşam için de ürün teslimim vardı. Bilin bakalım ne oldu? Ürünler gelmedi. hiçbir şekilde bilgilendirilmedim. Arayınca çağrı merkezindeki arkadaş çok mahcup oldu, defalarca özür diledi. Bu gün içerisinde ürünleri getirecekler (umarım) ama gelin görün ki ben ürünleri alabilecek durumda değilim.

 • Dry İstanbul Temsilcisi09 Mayıs 2015

  Müsterinin talebi tarafimiza ulasmis olup konu isle ilgili en kisa zamanda kendisine dönüs yapilacaktir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön