Dry İstanbul Teslimat Süresi Gecikmesi.

Mehtap A. |

Yaklaşık 1 ay önce firmaya kayıt oldum. 2 defadır ütü için kıyafetleri teslim ediyorum. İlk siparişim 4 gün 2. siparişimin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen ürünler hala teslim edilmedi. Telefonda kayıt alan sözde müşteri temsilcim E**** hanım telefonlara çıkmıyor. Şikayet bildiriyorum geri dönüş olmuyor. Kaydımı iptal etmek istediğimi belirtiyorum kimse tınlamıyor.

Çağrı merkezine "anlıyorum" demekten başka hiçbir şey söyleyemeyen insanlar oturmuş yani kesinlikle çözüm üretilmiyor. Ne ürünler geliyor ne de uydurdukları köpük kart. Sürekli aradığım için gelen telefon parası da cabası

Etiketler :

Geç Teslim Alma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  15:42

  Müsteri ile görüsülerek sikayetine iliskin konu hakkinda gerekli bilgilendirilme yapilmistir.

 • Mehtap A.
  13 Ağustos
  10:17

  Yaklaşık 1 ay önce firmaya kayıt oldum. 2 defadır ütü için kıyafetleri teslim ediyorum. İlk siparişim 4gün 2. Siparişimin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen ürünler hala teslim edilmedi. Telefonda kayıt alan sözde müşteri temsilcim Elif Hanım telefonlara çıkmıyor. Şikayet bildiriyorum geri dönüş olmuyor. Kaydımı iptal etmek istediğimi belirtiyorum kimse tınlamıyor. Çağrı merkezine "anlıyorum" demekten başka hiçbir şey söyleyemeyen insanlar oturmuş yani kesinlikle çözüm üretilmiyor. Ne ürünler geliyor ne de uydurdukları köpük kart. Sürekli aradığım için gelen telefon parası da cabası. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ve her fırsatta kötü reklam yapıyorum.

 • 11 Ağustos
  10:47

  Müsterinin talebi tarafimiza ulasmis olup konu isle ilgili en kisa zamanda kendisine dönüs yapilacaktir.