Dry İstanbul Paramı İade Etmiyorlar!

Emine U. |

22.10.2015'te kuru temizlememiz halı yıkamayı da kapsıyor diye aradılar bende 180 TL alırsam 40 TL'de kendileri verecekmiş diye söyleyince bende aldım ama o 40 TL yükleme yapılmadı. Aradığım da beni arayıp müdür olduğunu iddia eden kişiye ulaşamadım merkezi aradım öyle bir uygulamamız yok dediler, bende o zaman iptal edin paramı iade adin dedim, tamam dedi bakiyeyi sıfırladılar paramı da Mail-Order aldık bankaya iptal yazısını yazdık dedikleri halde 1 aydan fazla oldu halen kartıma iadem yapılmadı.

Ben paramı istiyorum, onların hesaplarına çoktan para geçti ama benim paramı vermiyorlar. Nasıl firma anlamadım. Lütfen buradan sesleniyorum paramı geri verin!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine U.
  07 Ocak
  19:12

  Ben halen paramı alamadım Dry İstanbul TEB ödeyecek dedi orayı aradım böyle bir iade talebi bizde yok dedi onu size Dry İstanbul ödeyecek dedi böyle bir saçmalık olamaz koca firmalar milletin 180 TL'sine kalmış demek ki iadesini yapmıyorlar dry İstanbul'un hesabına o para çoktan geçti ama bana paramı iade etmiyorlar hesap No.. gönderdim uğraştırmayın artık yeter dedim jale hanım güya ilgileniyor.
  Resmen dolandırıcılıktır bu yaptığınız lütfen hesaba parayı yatırın, para aldınız hizmet vermediniz

 • Emine U.
  31 Aralık
  13:48

  Halen param iade dilmedi bir TEB bankası mail orderi iptal etmesi bu kadar mı uzun sürer be kardeşim
  yasal işlem başlatmaya karar verdim dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulunacağım bu Dry İstanbul firması hakkında bu sizin firmanızın ayıbı bunu da bilin 180 TL için beni 2 ay bekleten sizler utanın bence

 • 16 Aralık
  15:27

  Müsteri ile görüsülerek sikayetine iliskin konu hakkinda gerekli bilgilendirilme yapilmistir.

 • Emine U.
  16 Aralık
  14:17

  Evet dönüş yapıldı ve bankadan iade almam için 2 ay gibi bir süre beklemem gerekiyormuş 1 ay geçti daha bekleyecekmişim iade yapılınca tekrar yazacağım şu an

 • 16 Aralık
  13:54

  Müsterinin talebi tarafimiza ulasmis olup konu isle ilgili en kisa zamanda kendisine dönüs yapilacaktir.