Dry İstanbul Para İadesi!

Oğuzhan N. |

İlgili kurumdan hizmet alamadığım için üyelik iptali ve para iadesi istedim. Nihayet aylar sonra birisi çıkıp iade işlemi yapmaya çalıştı TEB' e iade için talimat vermişler ancak 15 gündür herhangi bir iade olmadı. Şans eseri ulaştığım bir müşteri temsilcisi ise TEB' de sorun olduğunu iadenin o nedenle yapılamadığını beyan ediyor. Tabi bu yine benim aramalarım sonucunda öğrendiğim bir konu. Firmadan B**** Hanım konudan bir haber olarak tarafıma alakasız bir şekilde ancak 1 ay sonra iade olur şeklinde bilgi veriyor. Görüldüğü üzere aynı kurumun 2 farklı personeli konuyla ilgili birbirinden farklı açıklamalarla konuyu erteliyor ve öteliyorlar.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan N.
  13 Mayıs
  15:45

  Alışıldık bir şekilde halen cevap yok.

 • Oğuzhan N.
  11 Mayıs
  09:33

  Halen herhangi bir icraat yok. Sanırım en iyi yol dava açmak. Yani yapılacak olan iadeden vazgeçip dava açacaksın. Bütün medyayı da çağıracaksın ki tüm halk gürsün nasıl bir sistem var.

 • Oğuzhan N.
  07 Mayıs
  13:40

  Halen sorunu çözüp paramı iade edebilmiş değiller. Böyle  bir kurum ve çalışma anlayışı görmedim. 2 kurum bir araya gelerek bir sorunu çözebilmekten aciz. Dry İstanbul un hesapları müsait değil demek ki iade edemediklerine göre. Çalışmayı düşünen tüketicilerin tekrar düşünmelerini tavsiye ederim.

 • Oğuzhan N.
  06 Mayıs
  09:45

  Halen herhangi bir dönüş yok. Şikayeti cevaplama dedikleri sadece \" Müşterinin talebi tarafimiza ulaşmış olup konu isle ilgili en kısa zamanda kendisine dönüs yapilacaktir. \" den ibaret.

 • Oğuzhan N.
  05 Mayıs
  14:38

  Yine dönüş yok. Çözemedikleri firma hesabında para olmadığı kanaatindeyim. Ticari kariyer düşüncesi yok. Herhangi bir gün aniden bu firma kapanır sırra kadem basar ve herkes mağdur olur.

 • Oğuzhan N.
  04 Mayıs
  09:36

  En kısa zaman denilen süreyi bana halen herhangi birinin dönüş yapmamasından hesap edebilirsiniz.

 • 30 Nisan
  14:18

  Müsterinin talebi tarafimiza ulasmis olup konu isle ilgili en kisa zamanda kendisine dönüs yapilacaktir.