14 Ocak 2016

Dry İstanbul Kusurlu Hizmet!

Dry İstanbul Çekmeköy Şubesine tam bir ay önce temizleme için gönderdiğim, eşime ait 700 TL'değerindeki paltoyu, temizleme talimatına uygun yıkamadıkları için kullanılamaz hale getirdiler ve düzeltebileceklerini düşünerek terzilerinde parçalara ayırdıkları için toparlayamadılar ve palto artık yok. Bir aydır, eşim de ben de paltonun değeri kadar telefon faturası karşılığı telefon görüşmesi yaptık. Çekmeköy Şubesi sahibi H**** Bey, C**** Bey, temizlikçi, çaycı, çağrı merkezi yetkilileri. Görüşmediğimiz firma personeli kalmadı, zararımızın tazminini istedik ama ne fayda, her defasında farklı şekilde konuşmaya devam ettiler.

Murat 286 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Ocak 2016

    Sadece zaman kazanmak için ürünü İpekyol'a da gönderdiniz, İpekyol ürünün halini görünce değerlendirmeye bile gerek duymadan Dry İstanbul'un hatasıdır şeklinde cevap verdi. Çekmeköy şubesinin sahibi H***** bey, bu işten kendini sıyırmak için İpekyol'a suçu atmak niyetindeydi ama hesabı tutmadı. Ben hayatımda böyle bir firma görmedim.

  • Dry İstanbul Temsilcisi14 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Dry İstanbul İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön