17 Ocak 2014

Dry İstanbul Kredi Kartımdan İstemediğim Halde 300 TL Çekmiş!

1 hafta önce 212'li bir numaradan aradım. Telefondaki şahıs istemediğim halde 15 dakika Dry İstanbul hakkında bilgi verdi. 300 TL'ye 1 yıl kuru temizlemede %50 indirim yaptıklarını yanında tablet hediye ettiklerini ifade etti.

Ben düşünmem lazım karar verince 4441453 numaralı telefonu ararım deyince; sadece 2 tablet kaldı bu bize ait bir kampanya, tablet size ulaşınca onay veriyorsunuz diyerek benden kart numaramı ve son kullanma tarihini istedi. Ben de verdim.

Yarım saat içerisinde kimlik bilgilerimi mesajla göndereceğim ve onay için sizi arayacaklar ifadesine rağmen kimlik bilgilerini göndermedi. Yaklaşık 2 saat sonra aynı numaradan arandım. Kartımdan çekilen tutarın iadesini istiyorum.

Tezcan 398 Okunma

Cevaplar

 • Tezcan 29 Ocak 2014

  Sorun hala çözülmemiştir.

 • Tezcan 26 Ocak 2014

  Firmanın güvenilirliği yok. Telefonda müşterileriyle dalga geçiyorlar. Sakın yanılmayın sizi uzun süre konuşup ikna ediyorlar ve kredi kartınızdan para çektikten sonra caydığınızda parayı geri almak çok zor.

 • Tezcan 26 Ocak 2014

  Değerli arkadaşlar 09/01/2014 tarihinde ilgili firma kredi kartımdan 300 TL çekim yapmıştır. Üstelik hiç bir hizmet almadım. Şikayet Var sitesine yazmış olduğum mesajımın ardından müşteri hizmetleri tarafından19 Ocak 2014 tarihinde arandım ve sorunumu dile getirdim. Paramın iadesini istedim. 20 Ocakta yine arandım paramın iadesini talep ettim. Bugün 26 Ocak 2014 hiç bir hizmet almadığım halde ve paramın iadesini istediğim halde firma paramı iade etmemiştir. Öncelikle firmaya iadeli taahhütlü cayma bildirimi gönderdim. Yarın, ilgili firmayı e-devlet üzerinden tüketici.gov.tr adresine girerek şikayet edeceğim. Ayrıca Alo 175 Tüketici Hattına şikayetimi bildireceğim. Sorunum çözülmezse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Firmanın müşteri memnuniyetini hizmetlerini kınıyorum.

 • Dry İstanbul Temsilcisi20 Ocak 2014

  Üye ile görüşülmüş olup şikayetinin çözümlenmesi için tekrardan kendisine dönüş yapılacaktır.

 • Dry İstanbul Temsilcisi19 Ocak 2014

  Musterinin talebi alinmistir

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön