Dry İstanbul Köpük Karta Verdiği Promosyonlar!

Tülay Deniz G. |

Dry İstanbul Köpük kart müşterisi olduğum için promosyon verdiği transfer firması yüzünden uçağı kaçırdım 750 tl net zararım var. Müşteri temsilcileri ilgileniyor gibi arayıp duruyorlar, haklısınız firma geç bırakmış sizi diyorlar ama zararımı karşılamıyorlar.

İnsanlara cazip promosyonlar sunup üye yapıyorlar. Sorun çıkınca bizim sorunumuz değil diyorlar. Paramla rezil oldum diyebilirim.

Gönderdiği transfer firmasının arabası yolda kalmasın diye dua ede ede gittik. Sadece para tuzağı...
Parayı önden karta yükletiyorlar, korkunç yüksek fiyatlarla para hemen bitiyor. O parayla zaten yenisi alınabilir. Tüketici mahkemesine başvurdum...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tülay Deniz G.
  12 Mayıs
  00:09

  Müşteri temsilcileri nazik ve ilgili görünseler de firmanın istediğini bize kabul ettirmekle görevliler. Böyle bir komedi görmedim 1 hafta boyunca müşteri temsilcisi bizi aradı ilgilendi haklısınız dedi. Verdiğimiz halde şöfer uçak saatimizi bile bilmiyormuş. Tüm aksaklıkların kendilerinden kaynaklandığını biliyorlar zaten araba arıza yapmış ve bu yüzden gelemedi. 1 hafta on gün haklısınız kusura bakmayın dedikten sonra bize yapılan açıklama \"siz zaten o uçağı kaçıracakmışsınız\" yönünde bir saçmalık. niye kaçırıyorsam onu da hiç anlamadım.

 • 07 Mayıs
  17:58

  Musterinin talebi tarafimiza ulasmistir,en kisa surede cozumlenrek kendisine donus yapilcaktir.