11 Mart 2015

Dry İstanbul Köpük Kart Üyeliğimin İptali Yapılmıyor!

2 Mart 2015 tarihinde E** B*** isimli satış elemanı telefon beni arayarak köpük kartla ilgili açıklamalar yaptı bir sürü vaatlerde bulundu. 1 yıllık 360 TL'ye 240 parça ütü paketini almaya ikna etti.

Bunun için kredi kart numaramı istedi bende eve kart tesliminde gerekli nakiti veririm dememe rağmen kart No verdim. Birkaç gün sonra köpük kart gelir daha sonra işlemler gerçekleşir diye umarken. Şuana kadar kart gelmedi. Bu arada ben 7 Mart' ta telefon E*** hanımı arayıp kartta gelmedi, benim üyeliğimi iptal edin ben yurt dışına çıkacağım.

Şu an sizden hiçbir hizmet istemiyorum dedim, tamam olur dedi. Müşteri hizmetleri telefon Numarası vererek orayı aramamı istedi. Fakat ulaşamıyorum.

Sevgi 507 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi02 Nisan 2015

    Bu güne kadar ne müşteri hizmetleri ne de çağrı merkezinde ki e. b. Şikayetimle ilgili konu hakkında bilgi vermediler... ... ... . telefon larına da ulaşamıyorum... . 1. taksit tutarını da 120 TL otomatık ödemeden almışlar... ... ... ... ... .Tüketici köşesine başvurdum gerekirse mahkemeye baş vuracağım... ... ... .Böyle bir hizmet sektörü olur mu? ? ? katiyen böyle bir kurumdan iş yapmayın

  • Dry İstanbul Temsilcisi24 Mart 2015

    Müsteri ile görüsülerek sikayetine iliskin konu hakkinda gerekli bilgilendirilme yapilmistir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön