14 Mayıs 2013

Dry İstanbul Kayıp Ürün!

Kuru temizleme için kayıp olan aksesuarlar hala teslim edilemedi, cevaben sürekli , bir aksaklık olmuş, o arkadaş yanlış anlamış, bu arkadaş yanlış anlamış. Ben yardımcı olayım deniliyor, ve her arayan arkadaş da "size dönülmüştür diye düşünülmüştür, o yüzden işlem sonuçlanmamıştır" diye cevap veriyor, ancak ilginç olan,şikayetçi olan müşteriye, tarafıma kimse dönmüyor. 2 gündür de üyelik iptali için başvuru yapıyorum,kimse geri dönmüyor.

Elinizi verince kolunu kaptırıyorsunuz. 5 gündür hiçbir cevap alamadım. Kısacası ürünler kayıp, kayıp olan aksesuarlar olmadan kuru temizleme yapıldığı iddia edilen ürünler kullanılamaz.

Berna 66 Okunma

Cevaplar

  • Berna 17 Mayıs 2013

    maalesef şikayetin çözümü için hala sonuç odaklı bir girişim yapılmamıştır. Her gün, siz arayıp akıbet sormadıkça , size dönülmemektedir. Konuştuğunuz her yeni kişi de her seferinde sanki yeni başvuruymuş gibi şikayeti dinleyip, merak etmeyin ben sorununuz çözeceği deyip, ertesi gün, olay yeniden başlamaktadır. Bugüne kadar mantıktı bir cevap alınamamıştır. Böyle amatör bir çalışma sistemi olan, sorunlarınızı çözmek yerine, olayları bu kadar karmaşık ve sinir bozucu hale getiren bir firma ile çalışılmamasını tavsiye ederim.

  • Berna 14 Mayıs 2013

    günlerdir eksik ürünlerim için mesaj atıyorum, hiç bir şekilde cevap alamıyorum. En sonunda bugün betül hanım diye yetkili olduğunu ileten biri aradı. ürünlerinizi gönderiyorum dedi. Gelen ürünler benim kayıp ürünlerimle alakası yok. tekrar telefon edip sorduğumda melek hanımdiye biri "betül hanım, bugün teslim ettirtecem dedi, ettirdi, size yardımcı oldu şeklinde cevap verdi ama yanlış ürün gönderilmiş, nasıl edilmiş diye sorduğumda, ürünleri fabrika gönderiyor, bizi ilgilendirmez dedi. HEM ÜRÜNLERİNİZİ KAYIP EDİYORLAR HEM DE VASIFSIZ ÇALIŞANLAr NEDENİ İLE HİÇ BİR CEVAP ALAMIYORSUNUZ. KESİNLİKLE BU FİRMA İLE ÇALIŞMAYIN

  • Dry İstanbul Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşteri ile görüşülüp şikayete konu sorunun çözüldüğü bilgisi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön