16 Şubat 2016

Dry İstanbul Kartımdan Habersiz Para Çekiyorlar!

Bu kadar ciddiyetsiz ve birbirinden habersiz bir firma ile daha önce karşılaşmadım. 1100 TL'lik benden habersiz bir işlem yapılmıştı. İptal talebim üzerine bu paketin iptal edilip bana iadesinin yapılması şartı ile paket 800 TL'ye düşürüldü ve anlaştık. Fakat 1100 TL iade edilmemesi ile birlikte bir de 800 TL'de kartımdan çekildi.

2 aydır 1100 TL'nin hesabıma iadesi ile uğraşırken dün de gene benden onaysız 2000 TL daha kartımdan çekilmiş. Sakın ola bir hataya düşüp de Dry İstanbul (Köpük kart) üyeliği yaptırmayın. Ve ne yazık ki bu konuları konuşacak ve çözecek bir muhatabınız da olmuyor.

Kamer 378 Okunma

Cevaplar

  • Kamer16 Şubat 2016

    Tam da bu firmadan beklediğim cevap geldi. Klasik gene kimse ilgilenmeyip standart cevaplarını yazmışlar. 2 aydır tüm çalışanlarla görüşüyorum zaten ama hiçbir sonuç alınmıyor. Yetkili bir müdür varsa benimle irtibata geçsin lütfen.

  • Dry İstanbul Temsilcisi16 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 1453 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Dry İstanbul İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön