16 Aralık 2015

Dry İstanbul Fazla Tahsilat, İadeyi Ret, Fiyasko Müşteri Hizmeti.

Dry İstanbul'un Köpük Kart adlı hizmetine 6 ay önce bir gaflete düşerek telefonla üye oldum. 180 TL karşılığı kuru temizleme hizmetini de kullandım. Dün arayıp son aldırdığım ürünlerden sonra 78 TL eksiye düştüğümü söylediler ve üyeliği yenilemek için neredeyse yalvardılar.

Kabul etmedim, sadece borcumu tahsil edin dedim ama kartımdan 240 TL çekilmiş. Şimdi de "sizi arayan arkadaş bakiyenizi göremez ki" diyorlar! Aylardır numaramı herkese vermişler, her gün başka bir yerden arıyorlar. Şimdi de iademi yapmamak için direniyorlar. Korkunç bir şirket.

Pinar 445 Okunma

Cevaplar

  • Pinar04 Ocak 2016

    16.12.2015 tarihinde firmanızın Genel Müdürlük biriminde çalıştığını belirten Jale Koç isimli kişi tarafından arandığım doğrudur. Bu konuşmada yetkiliniz 240TL'nin derhal kartıma iade edileceğini belirterek, 1 hafta içerisinde iade gerçekleşmez ya da başka bir sorun yaşanırsa, kendisine ulaşmamı söyledi. Ancak şu anda ne kendisi telefonunu açmaktadır, ne de belirtilen iade yapılmıştır. Telefon görüşmesi üzerinden 19 gün geçmiş bulunuyor. Müşteri Hizmetleri olarak verdiğiniz numarayı aradığımda ise personeliniz bu numaradan sadece satış yapıldığını, müşteri hizmetleri verilmediğini söylüyor ve 0212 alan kodlu, hiçbir şekilde yanıt vermeyen başka bir numaraya yönlendiriyorlar.

  • Dry İstanbul Temsilcisi16 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 16.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize şikayetine ilişkin konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 1453 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Dry İstanbul İletişim Merkezi

  • Dry İstanbul Temsilcisi16 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 1453 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Dry İstanbul İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön