Dry İstanbul Belirtilen Günde Teslim Etmedi!

Özlem İ. |

Dry İstanbul'dan köpük kart aldım. İlk kullanımda da teslimatta problem oldu ama en son ürünlerim teslim edilmediği gibi akıbetleri ile ilgili bilgi almak zor oldu. Salı günü sabah teslim edilecek ürünlerim gelmedi ve bu konuda bilgi de verilmedi. Aradığımda gün içinde teslim edileceği belirtildi ama teslim edilmedi.

Her gün dakikalarca zaman arayıp ilgili ve yetkili bir kişiye ulaşmaya çalıştım sonunda Perşembe günü 5 kere aramamın üzerine ürünler akşam üstü geldi ve yeni bir şok; bir ürünüm eksik ve bir başka ürünüm de temizlenmeden gönderilmiş.

Aldığım en kötü hizmet, üyeliğimi iptal ettirmek için defalarca talep ilettim ne geri dönüş var ne de müşteri temsilcisine ulaşılabiliyor.

Etiketler :

Geç Teslim Alma Kayıp Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem İ.
  03 Haziran
  17:21

  Bu firmadan cevap almanın bu firmaya ulaşmanın tek yolu burası sanırım. Geçen hafta burdan şikayet yazdım, firma geri döndüm, ürünlerimin eksik, geç ve temizlenmeden geldiğini ve üyelikten çıkmak istediğimi ilettim, tamam dediler, bugün eksik ürünlerimi gönderdiler ama yine eksik! 2 hafta önce gönderdiğim palto halen yok ve kimseye ulaşamıyorum.... Gördüğüm en kötü kuru temizleme firması!

 • Özlem İ.
  03 Haziran
  16:50

  Bu firmadan cevap almanın bu firmaya ulaşmanın tek yolu burası sanırım. Geçen hafta burdan şikayet yazdım, firma geri döndüm, ürünlerimin eksik geldiğini ve üyelikten çıkmak istediğimi ilettim, tamam dediler, bugün eksik ürünlerimi gönderdiler ama yine eksik! 2 hafta önce gönderdiğim palto halen yok ve kimseye ulaşamıyorum.... Gördüğüm en kötü kuru temizleme firması!

 • 31 Mayıs
  17:50

  Müşteri ile görüşülerek iptal bilgisi verilmiştir.