sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Dry Center Kuru Temizleme Montumu Değiştirmiyor

Vural Vural05 Şubat 17:19

25/12/2019 tarihinde bankam tarafında müşteri memnuniyeti için sunmuş olduğu kuru temizleme hizmetinden yararlanmak için ka... Marka montum Marmara form da hizmet veren Dry Center yetkilisince evden alınarak temizlemeye götürüldü. İki gün sonra temizlendi denilerek tarafıma teslim edildi. Poşetten çıkardığımda yeni sayılabilecek montumun deri aksamları tamamen soyulmuş yün olan kol kısımlarının renklerinin hafif açıldığını fark ettim ve ürünü geri iade ettim.

444 4 379 Dry Center müşteri temsilcisiyle yapmış olduğum telefon görüşmesinde bana bu hasarın bizde olduğunu fakat kendilerinden kaynaklanamayacağı ürünle alakalı olabileceğini beni ikna etmeye çalıştı.

Bende daha önceden de kuru temizlemeye verdiğimi böyle bir hasar oluşmadığını sizden kaynaklandığını ürünün değiştirmelerini aksi halde Tüketici Hakem Heyeti'ne baş vuracağımı söylememe rağmen ben suçluymuşum gibi davranmalarını ve yapacakları bir şey olamadığını söyleyerek ürünün hala mağazada olduğunu mağazadan bu vaziyette teslim alabileceğimi söylediler ve beni mağdur ettiler. Bana bu montu temizledik diye teslim eden bu firmaya yaz gelmeden ürünümün iade alınmasını veya aynı ürünle değiştirmesini istiyorum.

Cevaplar

profile-icon Vural 11 Şubat 20:43

Marka dönüş yapmadı hatırlaması için mahvettiği ürünmün resmini ve fişinin resimlerini yolluyorum

np_image4 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler