13 Kasım 2014

Dry Center Kuru Temizleme Hizmet İptali Ve Para İademi Yapmıyorlar!

01.11.2014 Cumartesi günü Dry Center Kuru Temizleme pazarlamacısı F*** Bey beni aradı. (yaklaşık 1 yıldır arlıklarla beni arar bende her seferinde sonra derdim ve hizmeti satın almazdım) ancak kendisini artık kırmak istemediğimden bir deneyeyim dedim ve hizmeti 360 TL Kredi kartımla taksitle satın aldım. Ancak bir kaç gün sonra ekonomik durumumu yeniden gözden geçirerek iptal edilmesi için bana gelen mesajda yer alan önce cep telefonundan F*** Beye ulaşmak istedim ama ne mümkün ki bugün de dahil olmak üzere 1 den fazla aramama rağmen telefon çalıyor ancak açılmıyor. Geri dönüşler yapılmıyor.


Sonra firma telefonunda (0850 333 13 33) aradım önce insan kaynaklarından B**** A. beye durumu anlattım kendisi ilgili arkadaşa sizi bağlıyorum yardımcı olacaklar dedi. Satış işlemlerine bakan K**** Ş. hanımla geçen hafta içinde görüştüm, durumu anlattım bana iptal işlemi ile ilgili yetkililerine ileteceğini ve gün içinde benden aldığı cep telefon numaramdan bilgi vereceklerini belirttiler. Yaklaşık bir hafta geçmesine rağmen aranmadığım için bugün yeniden aradım. Bu defa yetkili olduğunu söyleyen diğer K**** hanıma durumu anlattım. Keyfe keder iptal yapamazsınız onay vermiş ve hizmeti satın almışsınız, bu nedenle iptal edemezsiniz. Ancak bizden hizmeti
alır, memnun kalmazsanız iptal ederiz.

Gülüzar 885 Okunma

Cevaplar

  • Gülüzar02 Haziran 2015

    Yaşadığım sorunu sizinle birkaç kez paylaştım ancak sonuç gördüğüm kadarı ile sıfır. Ben sizin bu konuyu gerçekten büyük bir ciddiyet içinde çözeceğinizi düşünmüştüm ancak yanıldım. En azından çözemiyorsanız da mail adresim sizde mevcut nezaketen yapamayacağınızı belirtebilirdiniz.

  • Gülüzar05 Mart 2015

    Şikayetim hala sonuçlandırılamadığından almadığım hizmetin bedeli benden tahsil edilmeye devam etmektedir. Aynı şirkette çalışan arkadaşımın dry kurutemizleme ile aynı sorunu vardı onu çözdüğünüz için sizi tercih ettim ancak yanıldığımı anladım. 

  • Gülüzar18 Kasım 2014

    şikayetimin sonucu ne zaman belli olacak. firma benden gelecek ay da çekim yapabilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön