23 Mart 2013 #1702807

Dry Center Kuru Temizleme Halılarım Mahvoldu!

Bundan 1 ay kadar önce 5 adet ipek shagy halımın yıkanması için adının büyüklüğüne güvenerek Dry Center'a verdim. Halılarım yıkandı diye geldiğinde lekelerinin çıkmadığını,üstündeki sakızın bile durduğunu hadi bunları bırakın halılarımın bütün tüylerinin yolunmuş ve kısalmış,beyaz kısımları gri olmuş,etiketleri sökülmüş,dikişleri dahi açılmaya başlamış.


Resmen halılar bildiğimiz tahta fırçası ile yıkanmış.Tam 3 kez yıkamaya gitti artık halılar inceldi ve tüyler elinizde kalıyor.Şimdi halılar yine orda ve hatalarını kabul etmiyorlar.Bana komik rakamlar söyleyip para ödemeden imza atmamı istiyorlar.Ayrıca ödeme yaptığım halde faturamı kavga ederek aldım.Hala çözülemedi.

Şebnem 591 Okunma

Cevaplar

 • Şebnem23 Kasım 2013

  Evet tazminat bedeli olarak o bedel ödendi ama ne zorluklarla.Neler yaptılar bana o ücreti ödeyene kadar ki bu bedel benim halılarımın 1/3i idi. Yinede onlara karşı galip gelmek güzeldi. Bence bu şikayet kaldırılmasın bu firmaya halı yıkatıcak olanlara örnek olsun :))

 • Dry Center Kuru Temizleme Temsilcisi18 Kasım 2013

  Merhaba ; Müşterimize ürün tazmin bedeli olarak 686 TL ödeme yapılmıştır. Şikayetin kaldırılması için yardımlarınızı rica ederiz. Teşekkürler.

 • Şebnem24 Haziran 2013

  Ve davayı kazandım. Bana halılar bir kısım miktarını ve yıkama parasını ödemek zorundalar. Tüketici mahkemelerine teşekkür ederim. Sakın kimse susup kalmasın gidin hakkınızı arayın bunlar gibiler kazanamasın cezalarını çeksinler

 • Şebnem23 Mayıs 2013

  Artık mahkemelik olduk ve tüketici mahkemesinin sonucunu bekliyorum.Sonucunun olumlu olduğunu biliyorum.Sonuç yarın belli olucak...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön