Dry Center Kuru Temizleme Pantolonumu Mahvettiler!

Tevfik Ümit Ç. |

Finanscard Exclusive hizmeti dahilinde Dry Center' a giden 3 parçadan bir tanesi olan İpekyol marka bayan pantolonu iç dikiş izleri ve paça iç dikişi aşırı ütü baskısı sonucu parlayarak dışa aksetmiş olarak ve eskimiş bir görünümle geri geldi. Almadım. Tekrar yapmaya çalıştılar beceremediler. Tekrar almadım. Son defasında pantolon ütüsünü düzelttiklerini telefonla bildirdiler ancak eskisinden daha beter durumda idi.

Pantolonu geri almadım. Pantolon bedelini tazminat olarak telefonda talep ettim, kabul etmediler. Pantolon hala kendilerinde. Teslim aldıkları fişi tutuyorum ve şikayet merci arıyorum.

Etiketler :

Ürüne Zarar Verme Ütü Problemi Zarar Verilen Ürünün Tazmini

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tevfik Ümit Ç.
  21 Kasım
  22:29

  Eski veya arızalı bir giysi pek kuru temizlemeye verilmez. Verilse de teslim sırasında kuru temileyici gereken uyarıyı yapar ve fişe not düşer . Şirket açıklasın , bunu yaptılar mı ?
  Ayrıca teknik yetersizlikleri nedeniyle işten çıkardıkları ütücüler olmuş mudur ?
  Tabii ki pantolonu teslim almayacağım . Aldığım anda şikayet hakkım ortadan kalkacaktır . Zaten alsam da giyilebilecek evsafından uzaklaştırılmıştır .

 • 18 Kasım
  13:52

  Merhaba ;

  Müşterimizin ürünü incelenmek için genel merkezimize aldırılmıştır. Ancak üründe firmamızdan kaynaklı herhangi bir hata olmadığı için üretici firma ile iletişime geçmeleri rica edilmiştir.

  Ayrıca müşterimiz pantolonunu teslim almamıştır.

  İlgili şikayet firmamızdan kaynaklanmadığı için şikayetin kaldırılmasını rica ederiz.

  Teşekkürler.