Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Dr.Hakan Özkul Randevu Süreçlerinde İyileştirme Talebi

Burcu
10 Ocak 01:23
64.696
Burcu'nun Teşekkür Mesajı
“Buraya şikayet yazdığıma pişman oldum. Başından sonuna kadar herkes çok ilgiliydi. Pet sonuçlarına göre çok iyi gidiyor her şey Allah hepsinden hepinizden razı olsun bize bir çıkış kapısı bir umut oldunuz. Bu insanlar her şeyden önce güzel insanlar dürüst namuslu insanlar. Şükürler olsun rabbim de yüzümüzü güldürdü daha da iyi olacak her şey inanıyoruz bir de o ya artık hakan hocam sayesinde biz inanıyoruz her şey güzel olacak. Teşekkürler...”

Mide kanseri babaannem için denemediğimiz yol kalmadı ameliyatlar hiç bitmedi şimdi ise kemoterapi gerekli demeye başladılar. Ama benim sürecin başından beri bir gözüm hep hakan hocadaydı buradaydı araştırıyordum. Son ümidim fitoterapi ve Hakan Özkul'du ben de bu dar zamanda son 5 gündür Hakan Bey'den randevu almaya çalışıyorum. Bu tedavide erken müdahalenin yani tedaviye erken başlamanın ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Yoğunluk varsa personel sayınızı ya da muayene saatlerini arttırmanız gerekir bu sizin sorumluluğunuzdur. Bana hala 6 gün sonraya randevu veriyorsunuz. Lütfen Lütfen Lütfen gerekirse Akşam Geliriz sabah Erken geliriz. Bu Konuda bir destek sağlayın.

14 Ocak 22:58 (Şikayetten 4 gün sonra)

Merhabalar Burcu Hanım durumunuz ile ilgili aciliyet kaydınızı oluşturduk ve size dönüş yaptık. Sizden ricamız lütfen diğer hastalarımızın da görebilmesi adına dönüşlerinizi bizlerle paylaşın. Sağlıklı günler dileriz.

Burcu
23 Şubat 17:08

Buraya şikayet yazdığıma pişman oldum. Başından sonuna kadar herkes çok ilgiliydi. Pet sonuçlarına göre çok iyi gidiyor her şey Allah hepsinden hepinizden razı olsun bize bir çıkış kapısı bir umut oldunuz. Bu insanlar her şeyden önce güzel insanlar dürüst namuslu insanlar. Şükürler olsun rabbim de yüzümüzü güldürdü daha da iyi olacak her şey inanıyoruz bir de o ya artık hakan hocam sayesinde biz inanıyoruz her şey güzel olacak. Teşekkürler...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

İbrahim

Ben hakan kur alpıta kanser iyileşen duydum ve telefonda konuştum şahısla adam tavsiye ediyor adam adı öner bakın inceleyin

Hatice

Öncelikle çok çok geçmiş olsun benim babamda mide kanseri 4 evre hakan hocadan bilaç kullandini mi sonuç aldınız mı?

Emrecan

Benim annemde kanser bu doktordan kesin sonuç alan var mı diye araştırıyorum

Benzer Şikayetler

Dr. Hakan Özkul Annemin Tedavi Sürecinde Yaşadığımız Mağduriyet

Cafer
18 Nisan 01:44
46.209
Dr. Hakan Özkul Annemin Tedavi Sürecinde Yaşadığımız Mağduriyet
Dr. Hakan Özkul Annemin Tedavi Sürecinde Yaşadığımız Mağduriyet
Dr. Hakan Özkul Annemin Tedavi Sürecinde Yaşadığımız Mağduriyet
1

Dr.Hakan Özkul Hayal Kırıklığına Uğratan Tedavi Süreci

Gökhan
24 Mart 01:13
49.468
1

Dr.Hakan Özkul Babamın Sağlığıyla Oynandı

Yagmur
27 Ocak 20:52
68.900
Benzer Şikayet Yaz