Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Dr. Hakan Özkul Annemin Tedavi Sürecinde Yaşadığımız Mağduriyet

Cafer
18 Nisan 01:44
53.061

Annem meme kanseri nedeniyle akciğer ve beyin metastazı yaşamaktaydı. Dr. Hakan Özkul'un danışmanları ile görüştüm. Tedavinin mümkün olduğunu, bitkisel kemoterapiyle birlikte kullanılabileceğini ve iyileşen hastaların videolarını paylaştılar. Daha sonra bize 11 bin TL tutarında bir ilaç tedavisi önerdiklerini belirttiler. Ben de Hakan Bey ile bizzat görüşmek istediğimi ifade ettim. Bunun için ekstra olarak 1.500 TL görüntülü görüşme ücreti ödedim ve görüşmemiz sadece iki dakika sürdü. Umudumla birlikte 12.500 TL ödeyerek ilaçları temin ettim. İlaçları incelediğimde, aktarlarda satılan zerdeçal gibi ürünlerden bir farkının olmadığını fark ettim. Ürünler sadece kapsül içine yerleştirilmiş ve herhangi bir fatura da gönderilmemişti. Beş kutu açılmamış ilaçla kaldım, ancak iade kabul etmediler. Bu hastalığın tedavisi zaten zor iken, insanların bu kadar çaresizken duygularıyla oynanması çok üzücü. Ben tüm bu yaşananları Allah'a havale ettim. Maalesef annemi kaybettim. Tek dileğim, başkalarının benzer durumlarla karşılaşmamasıdır. Şikayetim üzerine defalarca arandım ve açılmamış kutuların iadesi yapıldı. Şu an elimde ikişer kapsül kullanılmış ve toplamda 6 bin TL değerinde ilaçlar kaldı. Tüm hastalara acil şifalar dilerim. Allah yardımcınız olsun. Satın alınan ürünler konusunda dikkatli olunması gerektiğini hatırlatırım.

Dr. Hakan Özkul Annemin Tedavi Sürecinde Yaşadığımız Mağduriyet
Dr. Hakan Özkul Annemin Tedavi Sürecinde Yaşadığımız Mağduriyet
Dr. Hakan Özkul Annemin Tedavi Sürecinde Yaşadığımız Mağduriyet
profile profile profile
3 Destek
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Ümit

Herkes olumsuz yazmış son çare gitmeyi tavsiye edermisnz

Aysun

Benim annem doktoru sosyal medyada görmüş aradık konuştuk 13 Haziran için randevu oluşturuldu ben pek güvenemedim açıkçası o yüzden biraz araştırmak istedim şikayet falan var mı diye şaşkınlıkla yorumları okudum bir tane bile iyi yorum yapan yok çoğu kişi yorumları kaldırmış

Benzer Şikayetler

1

Dr.Hakan Özkul Hayal Kırıklığına Uğratan Tedavi Süreci

Gökhan
24 Mart 01:13
49.468
1

Dr.Hakan Özkul Babamın Sağlığıyla Oynandı

Yagmur
27 Ocak 20:52
68.900
5
Çözüldü

Dr.Hakan Özkul Randevu Süreçlerinde İyileştirme Talebi

Burcu
10 Ocak 01:23
64.696
"Buraya şikayet yazdığıma pişman oldum. Başından sonuna kadar herkes çok ilgiliydi. Pet sonuçlarına göre çok iyi gidiyor her şey Allah hepsinden hepinizden razı olsun bize bir çıkış kapısı bir umut oldunuz. Bu insanlar her şeyden önce güzel insanlar dürüst namuslu insanlar. Şükürler olsun rabbim de yüzümüzü güldürdü daha da iyi olacak her şey inanıyoruz bir de o ya artık hakan hocam sayesinde biz inanıyoruz her şey güzel olacak. Teşekkürler..."
Benzer Şikayet Yaz