Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Dreamstar Uydu Alıcıları ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Dreamstar Uydu Alıcıları A5 Pro Kumanda

9.468
Murat
Murat 02 Mayıs 2022 01:01

Dreamstar A5 Pro cihazını aldım kendi satış siteleri dahil yok perakende satış yok neyse bir şekilde aldık Air kumanda dediler böyle rezalet olamaz cihazın kumandası kendi TV'nizin kumandasıyla eşleştirme yapılıp kullanıyormuşsun kumanda TV kumandam ile eşleşmiyor satıcı iadeyi kabul etmiyor baştan belirtmiyorlar da ayıp günahtır bize kim yardımcı olacak şimdi+ futbol izlerken top ışınlanıyor gibi izi çıkıyor çok kalitesiz bence.

Dreamstar Uydu Alıcıları Logo
Dreamstar Uydu Alıcıları02 Mayıs 2022 08:38

Benzer Şikayetler

profile
418
1 hafta önce

Dreamstar Uydu Alıcıları Dreamstar A2 Açılmıyor

videoplayer-icon

31 Mayıs 2022 tarihinde almış olduğum dreamstar A2 cihazım açılmamaktadır. Bütün gün dreamstar müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalıştım kimse çıkmıyor telefonlara. Dreamstar firmasının garanti süresi içerisinde yer alan bu problemi çözmesini bekliyorum ancak henüz ulaşamıyorum bile.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
141
2 hafta önce

Dreamstar Uydu Alıcıları Uydu Alıcı Sorunu

Dreamstar direct mini HD uydu alcım vardı epeydir kullanmıyordum şimdi ihtiyaç oldu. Taktım ne TÜRKSAT'ın ne hotbird in sinyalini göstermiyor TGS güncelle diyorum güncellenemiyor diyor fabrika ayarlarına döndürdüm sinyal kalite olmadığı için arama boş çıkıyor. Diğer uydularda silme var TÜRKSAT uydus...

profile
581
04 Şubat

Dreamstar Uydu Alıcıları Dreamstar 4K Donuyor.

Dreamstar 4K cihazı devamlı donuyor. Tüm güncellemelerini yaptım. 100 Mbit internet kullanıyorum. Ancak yinede devamlı donuyor. Güçten çekip biraz bekleyince tekrar çalışıyor. Ardından kısa bir zaman sonra yine donuyor. TV zevkim bitti resmen. Televizyondan soğudum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yavuz
Yavuz
 

Dream Star a5 bende de var ve aynı şekilde mouse su kullanamıyorum saçma saçma yerler açıyor resetlenmiyor dedikleri gibi güç düğmesine basıyorum pileri değiştiriyorum yok bir şey olmuyor isin ilginci surda bakıyorum da bir Allah'ın kuluna da dönüş yapılmamış sorun düzeltme konusunda arkadaşlar çok ilgili gördüğüm kadarıyla müşterileriyle söylerim simdi insanları böyle mi turk mallarına yönlendireceksiniz bu ilgiylemi yazık