Dreamon Kaporamızı Geri Vermediler!

Sadık K. |

Anneler günü indiriminden faydalanmak için alel acele bir gelinlik seçtik. 15 dakika sonra gelinliği seçmekte ne kadar aceleci davrandığımızın farkına varıp mağazayı aradık. Gelinliğin içimize sinmediğini söyleyerek özür diledik. Kaporamızın 540 TL nin yandığını söylediler. O kadar kurumsal bir firmaymış ki 15 dakika değil 1 dakika sonra bile vazgeçsek para iadesi yapamıyorlarmış.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadık K.
  10 Ağustos
  23:27

  15 dakika sonra vazgeçme hakkımızın olmadığını söylediniz. bunun özel siparişle alakası yok. cevap tarihinize bakılırsa da ne kadar ilgili ve araştırmacı olduğunuz anlaşılıyor, zira olayın üstünden 1.5 yıl geçti.

 • 25 Temmuz
  13:30

  Sayın Sadık K.
  Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Şikayet konunuz ile alakalı araştırma tarafımızca yapıldı. Gelinliklerimiz gelin hanımın beden ölçüleri alınarak özel sipariş olarak hazırlanmaktadır. Bu sebeple değişimi, ürün iadesi ve kapora iadesi yapılamamaktadır. Satış sonlandırılırken bu bilgi uzman arkadaşlarımız tarafından mutlaka sizlere iletilmektedir. Sizinde belirttiğiniz gibi kurumsal marka kimlikleri bu şekilde sistemli ve kurallı ilerlemektedir. Markamızı tercihiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla...