16 Haziran 2016

DRD Filo Kiralama Haksız Yere Kesilen Fatura!

Firmadan 2 yıl önce kiraladığım araç için firma bana "HGS yerine OGS'den geçtim" gerekçesiyle kafasına göre fatura kesiyor ve 2yıl sonra gönderiyor. Cezaya ilişkin bilgileri istiyorum, tarafıma toplu bir ceza ihbarnamesi gönderiyorlar. Orada kiraladığım aracın plakası var. Ancak cezaya dair yapılan ödeme makbuzunu istiyorum firma cevapsız kalıyor, durumu KGM'ye sordum, belirlenen tarihte herhangi bir kaçak geçişin olmadığını dair cevap alıyorum. Konuyu takip ederek müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeye çalışıyorum ki şu ana kadar konu ilgili olarak 11 kaydım mevcut, ama kurum bana ulaşamadıkları gerekçesiyle avukatları ile ihtarname gönderiyorlar).
Avukatları ile iletişime geçiyorum, konuyu detaylı ve kayıtlı olarak mailde anlatıyorum, bir gün sonra onlarda ulaşılmazı oynuyorlar, ne maillere ne de telefonlara cevap alabiliyorum. Konuyu inceleyip çözüm üretecek biri var mı?

Mesut 1.890 Okunma

Cevaplar

  • Mesut'un Teşekkür Mesajı23 Haziran 2016

    İlgili sürecin çözümlenmesinde konuyu takip edip sonuçlandıran Saim Bey'e teşekkür ediyorum İyi Çalışmalar

  • DRD Filo Kiralama Temsilcisi20 Haziran 2016

    Bildirim müşterimizi memnun edecek bir şekilde sonuçlandırılmış ve detaylı bilgiyi içeren mail adresine gönderilmiştir.

  • DRD Filo Kiralama Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle DRD markasını tercih ettiğiniz için size çok teşekkür ederiz. Başvurunuza konu olan yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi öncelikli hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Departmanımızdan bir yetkilimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Daha kısa sürede sonuç almak için, hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri ve çözüm taleplerinizi öncelikle Müşteri Hizmetleri Departmanımıza yapabilir ve aşağıda ki iletişim bilgilerinden iletebilirsiniz. Telefon : 0850 911 1 724 E-posta : [email protected] Mobil Uygulama : DRdrive Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize DRD markasına duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; DRD Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön