Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Dr. Royal Organic ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

Dr. Royal Organic Ürün İşe Yaramadı

158.159
Sevgi
Sevgi 09 Ocak 2020 13:35

Dr. Kozmetik Dr. Royal Organic ve redexi şampuan * Saç dökülmelerini durdurur. *Ayda 8 cm uzamasını sağlar *Saçı güçlendirir onarır besler Hepsi yalan 100 TL verdim. Ürünün yarısı eksik geldi ve bunu görüntüleyip firmaya atmama rağmen beni umursamadılar bile. Kötü bir ürün ve saçlarım eskiden en azından dökülüyordu şimdi akıyor ve ben ne yapacağımı şaşırdım. Zaten ürünü dikkatli incelediğimde altına yorum yapanların hep aynı kişiler olduğunu gözlemledim. Sunulan görseller flashlı çekiliyor, saçın seyrek ve dökük olduğu daha net gözüksün diye.

Daha sonrasında en karanlık halinde ve saçın şekli değiştirilerek fotoğraflar çekiliyor. İnsanlar ben dahil olmak üzere o an inanıyoruz. Diyeceğim şu ki benim Psikolojimi tamamen bozdular. Bu ürünü satanlara ben Hakkımı asla helal etmiyorum.

Dr. Royal Organic Logo
Dr. Royal Organic24 Temmuz 2020 16:11
Sevgi
Sevgi27 Temmuz 2020 12:03

Mesai saatleri içerisinde görüşme gerçekleştiremediğim için mesai bitiminde görüşme sağlayacağımı dile getirdim ve 24.07.2020 saat 16:12 de 12 dakika süren bir görüşme gerçekleştirdik. Buna rağmen görüşme sağlayamadığınızı yazmışsınız. Şikayetimi geri almayacağımı dile getirmiş olmama rağmen ısrar etmekte devam ediyorsunuz. Telefonda görüşme sağladığım bayan bana konumda sonuna kadar haklı olduğumu ifade etti.

  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

Salih
Salih
 

Aynı duruma bende düştüm ama eczanelerdede satılıyor bende elimi her attığımda birsurü saç geliyor ayrıca kepeklenme yapıyor gidip sorduğumda işte doğal bir şey başka ilaç var onu veririz dediler 100 TL'de ona istiyorlar

Leyla
Leyla
 

Dr... Royal layf 3lu set aldım 45 günlük kullanımlık bana 7 veya 12 kilo verebileceğimi söylediler kesinlikle bir gram bile veremedim mağduriyetimin giderilmesini istiyorum lütfen yardımcı olun

Eylem
Eylem
 

Almayı düşünüyordum iyi ki nette araştırmaya çıkmışım kesinlikle almam bu yorumdan sonra

Meltem
Meltem
 

Gece gündüz kremi kullanipta fayda gören var mı