11 Ocak
Yorum Yap
#11432802

Dr. Neslihan Dolar Yapılan Yanlış İşlem Sonucu Oluşan Cilt Sorunu!

Geçen sene mart ayında Dr. Neslihan Dolar’a thlumlazer için gittim. Cilt altında cihazla bakınca kılcal damar sorunu var dedi. İşlemin bana uygun olup olmadığını söylemedi bile direk işlemi uyguladı cildimde lazerle soyma işlemi uyguladı cildimi inceltip hassaslaştırdı. O işlemden sonra iki yanağımda cilt yüzeyine leke gibi damar çatlamaları oluştu ve bu yaptığı işlem sıcak bir işlemdi. Bir doktor olarak kılcal damar sorunu olan hastanın bu işlemin uygun olmadığını biliyordu. Çünkü sıcak işlem uygulayıp cildimi soyup inceltiyor. Ben hasta olarak bunları bilmiyordum. Bu reaksiyonlardan sonra araştırdım bu tür işlemlerin kılcal damar sorunu olanlara uygun olmadığını öğrendim. Gittiğim her doktora sorunca sıcağın benim cildime uygun olmadığını öğrendim. Çünkü kılcal damar nedir onu bile bilmiyordum.


Cildim hassaslaştı sıcakta soğukta kızarıp yanma oluşuyor baharatlı yiyecek yemekte zorlanıyorum çünkü cildimi inceltti, damarları cildime yakın hale getirmiş yapılan işlemden sonra o kadar çok araştırdım bu bilgileri edindim. Bir doktor olarak bunları zaten biliyor olması gerekiyor. Sırf para için insan psikolojisiyle oynanmaması gerekiyor yazıktır günahtır bir doktor olarak beni uyarmadı. Direk işleme aldı ve ben geçen seneden beri uğraşıyorum hastane hastane dolaşıp çözüm arıyorum psikolojik olarak inanın bittim yıprandım o kadar çok yıprandım bunu hak edecek hiç bir şey yapmadım.


Kendisine doktor olarak güvendim sırf para için bunları hak etmiyoruz ve ben bu şikayetlerime hep devam edeceğim. Beni psikolojik olarak çok kötü duruma getirdi ben 1 yıldır bu haldeyim insan sağlığı bu kadar mı kötü?

Çiğdem Çiğdem 910 Okunma
Ziyaretçi Yorumları