27 Kasım 2013

Dr. Mustafa Eraslan Gereksiz Alakasız Bir İlaç Sattılar!

Ben Dr. Mustafa Eraslan'a intenet sitesinden derdimi anlattım onlarda beni telefonla arayıp sana şu ilaç iyi gelecek onu kullanın dediler, bende tamam gönderin dedim. Bitkisel ilaç bana geldi bende kullanmaya başladım. Aradan biraz zaman geçti beni aradılar bana bir bitkisel ilaç daha kullanmamı söylediler dahada iyi olacakmışım telefondaki kişi çok ikna edici birisi nasıl ikna oldum bende anlamadım.


Tamam gönderin dedim geldi parasını tıkır tıkır ödedim sonra kafamı kurcaladı bakayım bir arayayım bu son gönderdikleri ilaç neye yarıyormuş diye sordum benim hastalığımla hiç alakası olmayan bir ilaç göndermişler kısacası ben yanıltıldım ve de bu durumdan şikayetçiyim!

Halil 9.046 Okunma

Cevaplar

  • Halil08 Mayıs 2016

    Bu Drmustafaeraslan.com ve kibarlı saglık ürünleri aynı gayeleri sadece para kaznmak insan saglıgını hiçe sayıyorlar kesinlikle hiç kimseye tavsiye etmem.

  • Halil08 Mayıs 2016

    Bu Drmustafaeraslan.com ve kibarlı saglık ürünleri aynılar gayeleri para kazanmak müşteri memnuniyeti diye bir şey yok

  • Halil24 Aralık 2013

    sayın mustafa eraslan tenezzül edip mesajıma cevap bile vermediniz bu demek oluyorki siz müşteri memnuniyeti diye birşey bilmiyorsunuz ve kısacası siz para kazan mak için milletin sağlıgı ile oynuyorsunuz ben memnun kalmadıgımı belırtiyorum , VE DE SİZDEN ŞİKAYETTE BULUNDUGUM HALDE .sizin elamanınız beni arıyor beyefendi size bir ilaç gönderecegiz yok bu ilaç öbürkünlerin devamı felan anlatıyor . bende ken disine durumu anlattıgım halde daha hala bana ilaç satmaya çalışıyor .yani üç kagıtcının önde gideni bir firmasınız. siz milletin saglıgını düşünsemiz benim mesajıma cevap verirdiniz .sizi tanıdıgım ve tanı madıgım herkese anlatacagım .yanı çok güzel üç kagıtcı olduğunuzu cümle aleme ile tecegim şikayetimvar.coma da böyle bir hizmet verdikleri içinde teşekkür ederim.saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön