Toplam çözüm sayısı
..

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi

tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.5

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 14.776

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi

tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.5  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

13 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
Arif'in Teşekkür Mesajı
 • 30 Nisan 11:09
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Sorunun çözümünde pay sahibi olanlara teşekkür ederim.”

Arif Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Sevinç'nin Teşekkür Mesajı
 • 06 Nisan 09:32
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“İlginiz için teşekkür ederim”

Sevinç Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Esin'in Teşekkür Mesajı
 • 10 Mart 12:30
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Bugün hastaneden arayıp, özür dlilediler ve raporumun SGK sistemine tanımını yaptılar ilgileri için Teşekkür ederim”

Esin Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
İlknur'un Teşekkür Mesajı
 • 05 Şubat 2020 10:59
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Bu sabah hastanenin Acil Koordinatörü olan Erdal Bey tarafından aranarak bugün dilediğim zaman diliminde gelip kendisi ile iletişime geçmemi istedi. Hastaneye geldiğimde kendisi bizzat ilgilenerek muayene etti, gerekli tahliller için yakından ilgilenip işlemleri hızlandırıp aksaklıklardan dolayı çok üzgün olduğunu belirtti. Sonrasında hastane Başhekim yarımcısı Mehmet Altıntaş beyefendi kendisinin ve Başhekimin konudan ötürü oldukça üzgün olduğunu ve gerekli olan her şeyin yapılacağını endişelenmemizi gerektirecek bir konu olmadığını belirtti. Kadın doğum doktor uzamanı olan Ahmet Kale bey de muayene ederek 2 gün gözlem altında tutmak istediğini ve gerekli her şeyin yapılacağını belirtti. Başta Erdal Bey olmak üzere Mehmet Bey ve Ahmet Kale Beye çok teşekkür ederim ilgilerinden ve hassasiyetlerinden dolayı.”

İlknur Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Olgun'un Teşekkür Mesajı
 • 16 Ocak 2019 16:16
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkür ederim”

Olgun Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 8156görüntüleme
 • 13 Aralık 2017 17:14
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Dr. Lütfi Kırdar Kartal EAH Sistem Sorunu!

Sarıgazi'de ikamet etmekteyim ve ameliyat olduğum için 2 sene önce sürekli oraya gitmek zorundayım çalıştığım için ise sürekli gidemiyorum gitmek iste...

Kader'in Teşekkür Mesajı
 • 13 Aralık 2017 17:14

“Teşekkürler”

profile
 • 7284görüntüleme
 • 02 Ekim 2017 10:26
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Dr. Lütfi Kırdar Kartal EAH Güvenlik Zaafiyeti

Dr. Lütfi Kırdar Kartal EAH beyin cerrahisinde 28/09/2017 tarihinde kayınvalidemi beyin kanaması sebebi ile ameliyat ettirdim doktordan çok memnunum f...

Zeki'nin Teşekkür Mesajı
 • 02 Ekim 2017 10:26

“Teşekkür ediyorum”

profile
Gokcem'in Teşekkür Mesajı
 • 08 Eylül 2017 15:32
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Şikayetim çözüldü.”

Gokcem Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Hakkında

Kartal Lütfi Kırdar Hastanesi, ilk olarak 1987 yılında açılmış olan bir devlet hastanesidir. İlk açıldığında 150 yatak kapasitesi bulunan Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi, 2020 Mayıs ayı itibariyle şehir hastanesi konumunu almıştır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile afilasyon protokolünü 2015 yılında imzalayan hastane, aynı zamanda Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi olarak da konumlanmaktadır. An itibariyle Lütfi Kırdar Hastanesi'nde 1161 yatak kapasitesi ve 28 adet klinik bulunmaktadır. Bununla birlikte 50 farklı branşta ve 16 ayrı binada hizmet veren kurum Kartal, Maltepe, Adalar, Pendik ve Tuzla bölgelerinde de tıbbi hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda bir eğitim ve araştırma hastanesi olan kuruluş, tıpta uzmanlık alan öğrencilerine de eğitim vermekte ve gelecek nesillere hayat kurtarma bilincine sahip kalifiye doktorlar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi Doktorları & Bölümleri

Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi, 45 ameliyathaneye ve 183 adet yoğun bakım yatağına sahiptir. Acil Tıp Merkezi'nin yanı sıra Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi'nde 28 farklı klinik birim bulunmaktadır. Hastanenin cerrahi tıp birimleri arasında üroloji, çocuk cerrahisi, genel cerrahi, göz hastalıkları, beyin ve sinir cerrahisi, ağız ve diş hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, kadın hastalıkları ve doğum, plastik ve rekonstrüktif cerrahi gibi birimler bulunmaktadır. Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi'nin dahili tıp birimleri arasında ise çocuk sağlığı ve hastalıkları, nöroloji, kardiyoloji, radyasyon onkolojisi, tıbbi genetik, deri ve zührevi hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları ve fiziksel tıp ve rehabilitasyon gibi bölümler yer almaktadır. Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi'nin özellikli birimlerine bakıldığında ERCP, Kemoterapi, Rapidarc, CyberKnife, ROP, Tomoterapi, Hiperbarik Tıp ve TRSM gibi son teknoloji cihazların ve tıbbi yöntemlerin kullanıldığı özel tedavilerin ön plana çıktığını söylemek mümkündür. Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi aynı zamanda Yara ve Yanık Tedavi Merkezi, Diyabet Merkezi, Kornea Nakil Merkezi, Böbrek Nakil Merkezi ve Obezite Merkezi gibi spesifik tanı ve tedavilere yönelik tıbbi merkezleri ile de dikkat çekmektedir. Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi doktorları hakkında detaylı bilgi almak için kurumun resmi internet adresini ziyaret edebilir, aynı adres üzerinden güncel Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi randevu alma süreçlerine başvurabilirsiniz.

Kartal Lütfi Kırdar Hastanesi Şikayet & Yorumları

Daha önce Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi'ne gittiyseniz ve deneyimini paylaşmak istiyorsanız, bu sayfadan yararlanabilirsiniz. Tüm Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi şikayet ve geri bildirimlerinizi buradan paylaşarak hastane ziyaretinizde edindiğiniz tecrübeleri diğer hastalara aktarabilirsiniz. Gittiğiniz bölümü ve doktoru da belirterek almış olduğunuz hizmete dair izlenimlerinizi paylaşabilir, memnun kalmadığınız noktaları Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi Şikayetvar sayfası üzerinden iletebilirsiniz. Bununla birlikte eğer Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi'ne gitmeden önce diğer hastaların yorum ve görüşlerini merak ediyorsanız, yine buradaki gerçek kullanıcı değerlendirmelerinden faydalanabilirsiniz. Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi iletişim detaylarına ve merak ettiğiniz diğer bilgilere Sıkça Sorulan Sorular alanından erişmeniz mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi'nden nasıl randevu alabilirim?

ALO 182'yi arayarak ya da hastanenin online randevu bölümünü kullanarak randevu oluşturabilirsiniz.

Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi doktorları hakkında nereden bilgi alabilirim?

Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi'nde farklı birimlerde görev alan doktorlarla ilgili hasta görüşlerine buradan erişebilirsiniz.

Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi nerede?

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi, D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii 34865 Kartal adresinde yer almaktadır.

Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi iletişim numarası nedir?

0216 441 39 00

Farklı bir sorum var.

Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi ile ilgili soru ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.