Toplam çözüm sayısı
..
Dr. Gürkan Kubilay Kliniği ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Dr. Gürkan Kubilay Kliniği Para Odaklı!

57284görüntüleme
Mihrican
Mihrican 09 Mayıs 2019 13:51

6 Nisan 2019 tarihinde ofisinize gelip tanıtım sonrası sisteminize güvenerek programınıza başladım. Öneriniz üzere 6 aylık programı seçtim. Tüm rakamı bir seferde nakit ödeyemeyeceğimi söylediğimde yetkili arkadaşınızın belirlediği plana göre bir ödeme tablosu oluşturuldu. O tabloya göre 6 Nisan'da 595 TL kredi kartı artı 600 TL nakit ® ödememi yani toplamda ilk gün 1200 TL ödememi yaptım. İkinci ödeme 20 Nisanda 500 TL olacaktı. İlk haftanın listesi söz verildiği üzere 6 Nisan cumartesi gecesi geldi ve o hafta arası safra kesesi ameliyatı geçirmeme rağmen listeye sadık kaldım.

13 Nisan gecesi ikinci listeyi almam gerekirken gelmedi. İki kere e-mail yazarak liste hatırlatması yaptım ancak yine liste gelmediği gibi SMS hatırlatması da yoktu. Eski listeyi tekrar uygularken ofisinizi aradım ve durumu bildirdim. P** hanım “bakiyeniz varsa liste gelmez “değince “bakiyem yok beni diyetisyene aratır mısınız “ dedim. “Önce e-mail atın “dedi ama e mailime cevap alamadığımı söyleyip aramasını rica ettim. Diyetisyen E** hanım aradığında gecikmeden bahsedip “ mecburen ilk listeyi tekrar yapıyorum” dedim. E** hanım’da “bakiyeniz varsa liste gelmemiştir “değince gerçekten sinirlendim. Ameliyat geçirmiş birisinin ameliyatıyla ilgilenmeyip sürekli bakiyeniz var şeklindeki yaklaşımın hiçte insanı iyi hissettirmediği kesin. E** hanıma “ödeme planıma göre şu anda gecikmiş bir bakiyem olmadığını ancak sizin hizmetinizde gecikme olduğunu üç gündür listemi alamadığımı ve hastayı arayıp bakiye bakiye demeden önce muhasebeyle çek etmeleri gerektiğini “ söyledim. Gerçekten de insana finansal bir kuruluşla iş yapıyormuş havası hissettiren bu soğuk yaklaşım hiç hoş değildi. E** hanım ikinci listeyi gönderdi. Bu liste üzerinden ikinci haftayı tamamlayıp 20 Nisan Cumartesi günkü ikinci ofis ziyaretinize gelecekken tekrar bir SMS mesajı aldım. Mesajda “Bakiyeniz nedeniyle sistemden liste alamayabilirsiniz “diyordu. İşte bu bardağı taşıran son damla oldu. Bir haftada üç kere bakiye lafını ki; ödeme planına göre de gecikmiş bakiye olmamasına rağmen duymak beni tamamen para üzerine kurulmuş doktor hasta ilişkisinden uzak kaldı ki; verilen paranın karşılığında da kendi hizmetini tam yapamayan; bir ticarethane mantığıyla karşı karşıya olduğuma inandırdı. Ofisinize gelir gelmez muhasebeye gidip sistemden çıkmak istediğimi ve iade yapılmasını söyledim.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi16 Eylül 2019 10:56
 

İsmine güvenip bizi önemsemiyorlar. Çok sinirlendim bende şu an. Ciddi ödemeler alıyor ve 1 sene devam etmen gerek diyorlar sonra. Ben 7000 lira olduğunu bilsem başlamazdım. Hepimiz hareketlensek alırız hakkımızı ama sadece buradan yazabiliyoruz

Hatice
Hatice01 Eylül 2020 00:00
 

TV de öyle bir güven veriyor ki İşte aradığım doktor bu diyorsun. Bunları bilmem iyi oldu.

Serkan
Serkan10 Mart 00:00
 

Çok teşekkürler, randevu almak için mail atmıştım umarım dönüş yapmazlar, yaparlarsa bu şikayetleri göstereceğim.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile