Toplam çözüm sayısı
..
Dr. Gürkan Kubilay Kliniği ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  6 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Dr. Gürkan Kubilay Kliniği Çalışanlarının İlgisizliği!

53391görüntüleme
Tugba
Tugba 11 Eylül 2019 21:14

Gürkan Kubilay tamamen reklama odaklı, popülaritesini kullanarak halkı yanıltıyor ve asla söylediği hizmeti vermiyor. Emeğinize de paranıza da yazık. Çalışanları bilgisiz ve ilgisiz. Otomatik diyet listeleri alıyorsunuz sadece, bunun için dünyanın parasını alıyor. Soru sormak, ilgi istemek suç resmen hemen gerçek yüzünü görüyorsunuz.

Tugba
Tugba10 Eylül 2019 00:39

Doktor Gürkan Kubilay hakkında daha fazla kişi şikayet yazmalı ve bu adam bu işe yaramayan kliniği kapatmalı bence! Buraya yazılanlar az bile kalmış. Ben ve eşim de doktor kişiliğine ve tecrübesine güvendik kendimizi emanet ettik lakin bırakın kilo vermeyi üstüne kilo alarak, para ödeyerek zorla çıktım sistemden. Bünyemi altüst etti resmen.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  6 Yorum

6 Yorum

Seda
Seda05 Aralık 2019 15:08
 

Doğruları yüz yüze söylemiyorlar bende şikayetçiyim o kadar para aldı esktra her şey ücretli çok pişmanım 6 aylık paket aldım 1 dünya para verdim sonradan öğrendim ki kubilayın yüzünü 2 kere görme hakkım varmış. O kadar para vereceğim yüzünün 2 kere görücem yazık olsun kandırıldık

 2
Doktor
Doktor05 Mart 2020 15:22
 

Merhaba Seda Hanım, Paketlerimiz içerisinde "Gürkan Kubilay ile 2 görüşme hakkınız vardır." şeklinde bir bilgilendirme yapılmaz. Hastalarımız Gürkan Kubilay ile seanslara geldikleri sürece 2 haftada bir görüşürler.

 2
Doktor
Doktor05 Mart 2020 15:24
 

Bunun dışında hastalarımıza söylediğimiz her şey yazılı olarak da tedavi anlaşmamızda mevcuttur. Hasta haklarına çok önem veren bir kurum olduğumuz için hiçbir hastamızın mağdur kalmasına izin vermeyiz.

 2
Fatime
Fatime23 Temmuz 2020 22:47
 

4 sene aktif olarakolarak hizmet aldım merkezden, kilo veremediğim zamanlardq bırakın alakasız kalmayı psikolojik destek dahi verdiler. Listelerin her biri kişiye özel hazırlanıyor, öyle ki 4 sene boyunca bir kez dahi aynı liste verilmedi.

Doktor
Doktor05 Mart 2020 15:17
 

Listeler kişiye özel hazırlanır ve her hafta değişir. Şu ana kadar gönderdiğimiz listelere sistem üzerinden bakıp, hiçbirinin birbiriyle aynı olmadığını tüm hastalarımız görüntüleyebilir.

 1
Doktor
Doktor05 Mart 2020 15:19
 

Klinik danışmanlar mail yoluyla gelen her soruyu sınırsız olarak en geç 24 saat içinde cevaplarlar ve 2 haftada bir bireysel olarak hastalarımızla görüşerek dosyalarını güncellerler. Yine 2 haftada bir Gürkan Kubilay ile görüşürler.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile