Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Dr. Faruk Öncel Zayıflama

Şikayet Yaz
Şikayetler
4 Şikayet (Son 1 yıl)
Dr. Faruk Öncel Zayıflama
Şikayet Yaz

Dr. Faruk Öncel Zayıflama İletişim Hatası

profile
Aysel
09 Aralık 2023
165

Bu nasıl bir iş anlayışı ki sizden hizmet almadığım da engelleneceğim söylendi ve engellendim. Çalışanlarınızı tekrardan gözden geçirin kalitenizi tamamen düşürüyor. Sırf randevu talebi oluşturmadım diye WhatsApp üzerinden beni engellediniz.

Dr. Faruk Öncel Zayıflama Büyük Hayal Kırıklığı

profile
Hamza
10 Temmuz 2023
6.431

Sosyal medyada reklamına kanıp şehir dışında İstanbul'a giden arkadaşım maalesef dönüşte tekrar daha yoğun bir şekilde sigaraya başladı. Büyük bir hayal kırıklığı ve psikolojik travma yaşadı, özgüven kaybı bir yana 10.000 TL gibi fahiş bir muayene ücreti ödeyerek hayal kırıklığına uğradı.

Dr. Faruk Öncel Zayıflama Hakaret Etti

profile
Gökhan
04 Temmuz 2023
4.144

Nikotinden iğrendirdiğini söyleyen Dr. Faruk Öncel denen adamın Instagram reklamını görüp aradım İzmir'de olduğumu söyledim hemen 1 hafta sonrasına İzmir'de olacağım gelin diye mesaj yazdı tatilde olduğum için gidemeyeceğimi belirttim. Ağıza alınmayacak hakaretler etti hepsi telefonumda kayıtlı.Dokt...

Dr. Faruk Öncel Zayıflama Sigara Bıraktırma Hizmeti!

profile
Yıldırım
06 Haziran 2022
40.106

İletişim yoksunluğu, kaba davranışı hatta küfürleri... Her yerde ben bunu insanlık için yapıyorum, gönül koydum bu işe gibi duygular sözler yazsa da, hakkımda bir tane olumsuz mesaj bulamazsınız diyor. Ama lütfen bilin ki bütün olumsuz mesajları silip hatta özelden size küfürler, hakaretler edebiliy...

1

Dr. Faruk Öncel Zayıflama Bana Küfür Etti

profile
İbrahim
04 Mayıs 2022
10.977

Ben sadece birkaç soru sorayım dedim bana etmedik hakaret bırakmadı.Neden bana küfür ettiğini bile anlamadım. Ne oluyor arkadaş kendini ne zannediyor bilmiyorum sadece soru sorduk küfür etmek nedir?

Dr. Faruk Öncel Zayıflama Memnuniyetsizliği

profile
Kerim
12 Şubat 2022
15.887

Sigaradan tiksinmek için gittim 3000 TL para verdin Faruk Deden doktordan tiksindim bir de arıyorsun laubali tavırlar, ayrıca fatura olmaması da çok enteresan.

1

Dr. Faruk Öncel Zayıflama Sigara Bırakma

profile
Doğukan
09 Haziran 2021
54.881

Sn. Dr. Faruk öncel Sigarayı bırakma akupunktur seansı, her hastada mucizevi sonuç vermiyor bilginiz olsun. İşlem bitine kadar melek gibi olan Dr...'umuz işlem bittikten sonra buhar oluyor. Ve ücreti geri ödemiyor, bizde biliyoruz bir emek harcadığını ama 3.000 TL 'nin hepsi de alınmaz kibarca bari ...

Toplam 8 Şikayet

Marka Profili

Dr. Faruk Öncel Zayıflama bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Dr. Faruk Öncel Zayıflama henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.