sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Dr. Browns'da Ürün Tedarik Sorunu!

Ozgur Ozgur01 Nisan 2019 00:58

Sizlerin ürününü kullanıyorum 6 adet biberon aldım ikizlerim mamayla besleniyor fakat ülkede ne kadar ürününüzü satan gerek tüm ecza depoları gerekse ne kadar internet sitesi varsa tümünü günlerce bakarak arayarak (geniş ağız 2 numara aradıysam bir adet bile bulamıyorum belki olur diye altı adet 9+ ve y kesim aldım fakat yüzlerce lira harcamama rağmen hiçbir çıkış noktasına varamadım. Hem biberonlara yüzlerce lira hem de belki olur diye denediğim yüzlerce liraya karşılık olarak harcadığım paraya karşı tek istediğim ikizlerime mama vermek olan bu çıkmaz durum adına size diyecek söz bulamıyorum. Konu bebek. Şimdi sizi tüketici derneğine şikayet edip on yıl malzeme desteği sağlanması zorunluluğuna dayandırıp dava açmak lazım ama inanın o kadar ne zaman ne de halimiz kaldı. Sadece vicdanınıza bırakıyorum elbette bir tutam inanç ve vicdan sahibiyseniz.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ozgur 13 Mayıs 2019 14:33

Gerçekten hemen aradınız ve çözdünüz... Hocam bırakın şu tiyatroları kopyala yapıştır cevaplayınca cevap vermiş mi oluyorsunuz Allah belanızı versin... Telefonlarda küçümseyen sankibağış yapmış edaları, buradan hazır cevap verin tü sizin insanlığınıza da ticaret ahlakınıza da

profile-icon Ozgur 03 Mayıs 2019 15:25

Arkadaş bu ne aymazlıktır.? Ürünü bulamıyorum diyorum? O bizim sorunumuz değil diye cevap alıyorum? Kimin sorunu Ülker'in, Vestel'in mi? Bir de tepkili tavır telefonun ucundan ' biz arayanlara bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum ' deyince artık söylenecek söz yok... Arkadaşlar ben sizden fitre bağış talebinde bulunmadım ki, ürün aldım ve ürüne ait aparat ihtiyacım var ücreti karşılığında ve sattığınız ürün bebek beslenme ürünü markayı ve sizi tercih ettiğim için çok ama çok pişmanım hocam paramla rezil oldum deyiminin ete kemiğe bürünmüş halisiniz.

Dr. Browns Logo Dr. Browns 01 Nisan 2019 08:47

Merhaba, Öncelikle böyle bir durum ile karşılaştığınız için üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Sizinle gün içerisinde iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla Dr. Browns Müşteri Hizmetleri.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler