01 Nisan
#11786392

Dr. Browns'da Ürün Tedarik Sorunu!

Sizlerin ürününü kullanıyorum 6 adet biberon aldım ikizlerim mamayla besleniyor fakat ülkede ne kadar ürününüzü satan gerek tüm ecza depoları gerekse ne kadar internet sitesi varsa tümünü günlerce bakarak arayarak (geniş ağız 2 numara aradıysam bir adet bile bulamıyorum belki olur diye altı adet 9+ ve y kesim aldım fakat yüzlerce lira harcamama rağmen hiçbir çıkış noktasına varamadım. Hem biberonlara yüzlerce lira hem de belki olur diye denediğim yüzlerce liraya karşılık olarak harcadığım paraya karşı tek istediğim ikizlerime mama vermek olan bu çıkmaz durum adına size diyecek söz bulamıyorum. Konu bebek. Şimdi sizi tüketici derneğine şikayet edip on yıl malzeme desteği sağlanması zorunluluğuna dayandırıp dava açmak lazım ama inanın o kadar ne zaman ne de halimiz kaldı. Sadece vicdanınıza bırakıyorum elbette bir tutam inanç ve vicdan sahibiyseniz.

Ozgur Ozgur 1.270 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ozgur13 Mayıs

    Gerçekten hemen aradınız ve çözdünüz... Hocam bırakın şu tiyatroları kopyala yapıştır cevaplayınca cevap vermiş mi oluyorsunuz Allah belanızı versin... Telefonlarda küçümseyen sankibağış yapmış edaları, buradan hazır cevap verin tü sizin insanlığınıza da ticaret ahlakınıza da

  • Ozgur03 Mayıs

    Arkadaş bu ne aymazlıktır.? Ürünü bulamıyorum diyorum? O bizim sorunumuz değil diye cevap alıyorum? Kimin sorunu Ülker'in, Vestel'in mi? Bir de tepkili tavır telefonun ucundan ' biz arayanlara bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum ' deyince artık söylenecek söz yok... Arkadaşlar ben sizden fitre bağış talebinde bulunmadım ki, ürün aldım ve ürüne ait aparat ihtiyacım var ücreti karşılığında ve sattığınız ürün bebek beslenme ürünü markayı ve sizi tercih ettiğim için çok ama çok pişmanım hocam paramla rezil oldum deyiminin ete kemiğe bürünmüş halisiniz.

  • Dr. Browns Temsilcisi01 Nisan

    Merhaba, Öncelikle böyle bir durum ile karşılaştığınız için üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Sizinle gün içerisinde iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla Dr. Browns Müşteri Hizmetleri.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler