Dr. Browns Geniş Ağız 270 Ml Biberon Akıtıyor

Simla Simla26 Ocak 01:44

İkiz kızlarıma 6. aylarında aldığım 2 adet Dr. Browns geniş ağız 270 ml plastik biberonun şikayetini daha önce de yazmıştım. İlgili firma tarafıma dönüş sağladı ve ürünleri incelemeye istedi gönderdim ve bana yeni biberonlar gönderdiler ancak bu biberonlarında maalesef ki süresi 2 ay oldu. Kızlarım şimdi yaşına girdi ve ben son 6 ayda 3'er tane biberon aldım.

Her biberonunun ömrü 2 ay buna emin oldum. İlk iki ay çok rahat ve keyifle kullanıyoruz ancak sonrasında hafif hafif mama akıtmaya başlıyor ve bir süre sonra mamanın yarıbebekler emerken yastığa ve üstlerine dökülüyor. Dr. Browns biberonlarında sadece bu modeli kullandım. Bana gönderilen her biberon da böyle olduğuna göre bu modelde sıkıntı olduğuna emin oldum.

Kızlarım bu biberona alıştığı ve rahat emdiği için de diğer biberonları emmiyorlar. Her mama saatimiz 2 ay da bir işkenceye döndüğünden 6 aydır resmen biberon mağduru olduk. Biberonun 2 ayda neden böyle olduğunu hala anlamadım. Sadece bizim biberonlarda mı sıkıntı var yoksa geneli mi böyle bilemedim. Artık sıkıntı ve mağduriyetimizin tamamen giderilmesini önemle rica ederim. Giderilmesini önemle rica ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler