06 Temmuz
#12225419

Dr. Browns Biberonu Damlatıyor

Çocuk doktoru hekimimizin tavsiyesi ile aldığımız Dr. Browns 150 ml cam geniş ağızbiberonun ucu damlatıyor. Bu sorun yüzünden 11 günlük bebeğimizin genizine mama ve süt kaçma problemi yaşadık. Biberonun özelliği mi bu? Yoksa kendiliğinden sürekli damlatıyor mu?
Cevap ve yarım alabilirsem sevinirim.
M** a**
Tel: 0530 994 1***

Melih Melih 1.526 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Melih'in Teşekkür Mesajı09 Temmuz

    Dr... Browns’a büyük bir alkış. Çözüm odaklı hızlı ve zamanında bir yaklaşım. İrtibata geçtikleri anda gayet ilgili davrandılar. Biberon ucu yollayacaklar. Dr... Browns üretimine sadece şunu tavsiye etmek istiyorum. Biberonların anneye en yakın olduğunu söylüyorlar ve doğrudur. Fakat bebek içmiyorken biberonun damlatmaması gerektiğini düşünüyorum. Biberon gereği yavaş yavaş damladığı anlatıldı videolar ile. Bebekler biberonu ağzında bekletiyorken biberon sürekli yavaş da olsa damladığı için genizine kaçma problemleri çok fazla yaşanır. Dr... Browns buna bir çözüm bulacağına inanıyorum. Yaklaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederim

  • Dr. Browns Temsilcisi08 Temmuz

    Merhaba, Öncelikle böyle bir durumla karşılaştığınız için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizinle gün içerisin de iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Dr Browns Müşteri Hizmetleri.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler