07 Temmuz
#12230795

Dr. Browns Biberonu Akıtıyor!

Dr. Browns biberonlarıyla rezil olduk. Bebeğimin gaz sorunu nedeniyle tanıştığım ve mucize olarak gördüğüm biberonlar bebeğimi de beni de bıktırdı.


2 tane geniş ağızlı biberon aldım 1 aylık kullanımdan sonra biri akıttı. Herhalde yanlış bir şey yaptım dedim ama ikinci biberonda da aynı sorunu yaşadım. Bebeğimin üstü sırılsıklam oluyor her mama da. Hamile arkadaşlarıma daha doğumdan önce önerirken şimdi arayıp sakın almayın diyorum. Yazık günah böyle saçmalık olmaz.

Aylin Aylin 1.345 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aylin'in Teşekkür Mesajı29 Temmuz

    Merhabalar öncelikle firmaya ilgisi için çok teşekkür ederim. Biberonu inceleme için istediler onarım ya da değişim yapabileceklerini belirttiler. Fakat tek biberon olduğu için gönderim sağlayamadım. Daha sonra bebeğim büyüdüğü için emziği değiştirdim ve sorun ortadan kalktı. 1 haftadır 3 numara emzik ile kullanıyorum ve herhangi bir sızdırma yapmıyor.

  • Dr. Browns Temsilcisi08 Temmuz

    Merhaba, Öncelikle böyle bir durumla karşılaştığınız için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizinle gün içerisin de iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Dr Browns Müşteri Hizmetleri.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler