Dr. Browns Biberon Mamayı Akıtıyor

Simla Simla15 Eylül 2019 01:20

İkiz kızlarıma 6. aylarında aldığım 2 adet Dr. Brown'S Geniş Ağız 270 ml plastik biberonu iki aydır çok rahat ve keyifle kullanıyorduk ancak 4 gündür hafif hafif mama akıtıyordu ve ben tam kapatamadığımı düşünüyordum ama bugün o kadar dikkatli ve sıkı kapatmama rağmen 3 kere mamanın yarıbebekler emerken yastığa ve üstlerine dökülünce sorunun benden değil biberonlardan olduğuna emin oldum.

Kızlarım bu biberona alıştığı ve rahat emdiği in de diğer biberonları emmiyorlar. İçindeki pembe aparatı çıkarıp mama vermeyi denedim bu sefer de havadan ötürü sanırım emzik içine kaçtı ve yine ememediler. 4 gündür her mama saatimiz işkenceye döndüğünden biberon mağduru olduk. Biberonun 2 ayda neden böyle olduğunu anlamadım. Sadece bizim biberonlardamı sıkıntı var yoksa geneli mi böyle bilemedim. Sıkıntı ve mağduriyetimizin firma tarafından giderilmesini önemle rica ediyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Dr. Browns Logo Dr. Browns 17 Eylül 2019 10:20

Merhaba, Öncelikle böyle bir durumla karşılaştığınız için Üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizinle gün içerisin de iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Dr Browns Müşteri Hizmetleri.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler