15 Eylül
#12606962

Dr. Browns Biberon Mamayı Akıtıyor

İkiz kızlarıma 6. aylarında aldığım 2 adet Dr. Brown'S Geniş Ağız 270 ml plastik biberonu iki aydır çok rahat ve keyifle kullanıyorduk ancak 4 gündür hafif hafif mama akıtıyordu ve ben tam kapatamadığımı düşünüyordum ama bugün o kadar dikkatli ve sıkı kapatmama rağmen 3 kere mamanın yarısı bebekler emerken yastığa ve üstlerine dökülünce sorunun benden değil biberonlardan olduğuna emin oldum.


Kızlarım bu biberona alıştığı ve rahat emdiği için de diğer biberonları emmiyorlar. İçindeki pembe aparatı çıkarıp mama vermeyi denedim bu sefer de havadan ötürü sanırım emzik içine kaçtı ve yine ememediler. 4 gündür her mama saatimiz işkenceye döndüğünden biberon mağduru olduk. Biberonun 2 ayda neden böyle olduğunu anlamadım. Sadece bizim biberonlardamı sıkıntı var yoksa geneli mi böyle bilemedim. Sıkıntı ve mağduriyetimizin firma tarafından giderilmesini önemle rica ediyorum.

Simla Simla 1.653 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Dr. Browns Temsilcisi17 Eylül

    Merhaba, Öncelikle böyle bir durumla karşılaştığınız için Üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizinle gün içerisin de iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Dr Browns Müşteri Hizmetleri.

Ziyaretçi Yorumları