17 Mayıs
#11990430

Dr. Browns Biberon Mamanın Yarısını Akıtıyor!

1 hafta önce 1 buçuk aylık bebeğime Dr. Browns cam 150 ml biberon aldım ancak biberonun yeşil kısmı tam oturmuyor ve bebeğim mamasının yarısından fazlasını döküyor. Üzeri çok ıslanıyor.


Temizleme koşullarına da birebir uyuyorum oysaki. Çok övdükleri için yüksek miktarda para ödeyip aldığım bu biberondan kesinlikle memnun kalmadım. Çok daha uygun fiyatlı biberonlar çok daha güzel bu biberonu ne yapacağım bilmiyorum.

Selin Selin 514 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selin'in Teşekkür Mesajı27 Mayıs

    Biberonumuzu incelemek için göndermemi istediler incelendi ve ortak bir çözüme kavuştuk sonuçtan coook memnun kaldım ürünlerinin arkasında duran müthiş bir firma ayrıca müşteri hizmetlerindeki bayan aşırı kibar ve yardimxi oluyor kendisine ve Dr... Brownsa çok teşekkür ederim 😊

  • Selin22 Mayıs

    Urunu göndermemi istediler. Henüz urunu dun gönderdik bakalım sonucu bekliyor olacağım. Sureci ona göre olumlu ya da olumsuz değerlendireceğim.

  • Dr. Browns Temsilcisi20 Mayıs

    Merhaba, Öncelikle böyle bir durum ile karşılaştığınız için üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Sizinle gün içerisinde iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla Dr. Browns Müşteri Hizmetleri.

Ziyaretçi Yorumları