09 Nisan 2013 #1732045

DorukNet Urbanlulu.com Sitesini Sonsuza Dek Yok Ettiler!

2009 yılından itibaren urbanlulu.com sitesi için doruknetten hosting hizmeti alıyorduk ve hatta bilgisayarcımız yenilemek için başvurduğu gün sitemizi Doruknet sonsuza dek sildi.


Nasıl bir şey bizimde aklımız almıyor üst üste gönderdikleri sunucunuz durdurulmuştur mesajlarından kendilerinde kayıtlı üç adet kredi kartının da tarih yüzünden geçmediğini anlamamızı istemişler ve 2 Nisanda tüm bilgilerimizi ve 4000 adet üyemizin bilgileriniz sildiler.


Hizmet aldığımız ve bilgilerimizi sakladığımız bir hosting şirketi işin ciddiyetine o kadar vakıf değil ki yerine konuşamayacak bu bilgileri siliyor ve bir telefon açma zahmeti göstermiyor.


Bilgisayarcımız her sefer sunucuyu açıyor bizde anlamıyoruz.

Melek 274 Okunma

Cevaplar

  • DorukNet Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz , Sikayetvar.com üyeliğimiz bugün itibarı ile devreye girmiştir. Sikayetvar.com üzerinden de ileteceğiniz her türlü soru ve sorun bildiriminize DorukNet olarak cevap veriyor olacağız. Geçmiş tarihli iletileriniz ile ilgili olarak maalesef herhangi bir işlem yapamamaktayız. Devam eden sorunlarınız ile ilgili http://destek.doruk.net.tr/staff adresinden kayıt açabilir veya sikayetvar.com üzerindeki kayıdınızı güncelleyebilirisniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön