DorukNet Müşteriden Onaysız Hizmet Yenileme

Tamer Ç. |

Alan adı sözleşmemizin bitmesine yaklaşıldığında gelen mailleri dikkate almadık. Bizden yazılı hiçbir belge olmamasına karşın zorunlu satış sözleşmesinde yazdıkları ve bunu fatura ettikten sonra bildirdikleri için şikayetçiyim. Madem ki böyle bir şeyi zorla onaylattırıp sonrada fatura edeceksiniz müşterinize başta söyleyin veya telefonla da bilgi verin "onaylıyor musun "diye.

Etiketler :

Sözleşme Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  10:40

  Değerli Müşterimiz ,

  Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 04.02.2014 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  DorukNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 277 07 24 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da operasyon@doruk.net.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

 • 03 Şubat
  17:06

  Sayın Yetkili ,

  İletmiş olduğunuz bildirim firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde tarafınıza detaylı bilgi verilecektir.
  DorukNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 277 07 24 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da operasyon@doruk.net.tr adresimize e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  DorukNet
  Müşteri Şikayet Yönetim