DorukNet Alan Adını Kullanamıyorum.

Hüseyin Y. |

Arkadaş bu nasıl bir firma kazayla yanlışlıkla bir alan adı aldık 5 yıl tescil ettirdik. Neredeyse 2 hafta oldu bir türlü alan adımızı kullanamıyoruz. Bize verilen panele girdik DNS ayarı yaptık bir türlü aktif olmadı. Peki dedik alan adımızı transfer edelim ve kod istedik verilen kod hatalı çıktı. Müşteri hizmetleriyle 4 defa görüştük bir o kadar yazıştık.

Etiketler :

Hizmet Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Y.
  29 Aralık
  23:19

  Destek Ekibi Çok İyi Ancak Hizmetlerin yönetimi için verilen kontrol paneli iyi değil

 • Hüseyin Y.
  24 Aralık
  01:53

  23.12.2014 TARİHİNDE YANILMIYORSAM ADI YEŞİM OLAN BİR HANIMEFENDİ BENİ ARADI VE SORUNLA İLGİLİ UZUN SÜREN BİR MEŞVERET YAPILDI VE SONUÇ OLARAK ALAN ADIMIZ egelirestaurant.com HENÜZ YENİ ALINDIĞI İÇİN SİSTEMDE TRANSFER İŞLEMİNE İZİN VERİLMİYOR BU NEDENLE EN AZ 2 AY BEKLENMESİ GEREKTİĞİ SONUCUNA ULAŞTIK. ŞİMDİLİK SORUNU ÇÖZMEK VE BU ALAN ADIYLA ÇALIŞMASI GEREKEN WEB SİTEMİZİ DNS AYARLARIYLA HALLETMEYİ DENEMEYE KARAR VERDİK. YEŞİM HANIMA DESTEĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

  AKŞAM DNS LERLE İLGİLİ AYARLARI KONTROL ETTİM VE DNS LERE İP ATAYARAK DENEDİM WEB SİTESİ AÇILDI ŞİMDİ AKTİF DURUMDA BÖYLECE SORUNU ÇÖZMÜŞ OLDUK. ŞİKAYETİMVAR.COM DAKİ ŞİKAYETLE İLGİLİ GEREKLİ CEVABI DÖNÜŞ YAPARAK YAZACAĞIMI BİLMENİZİ İSTERİM. SAYGILAR

 • 23 Aralık
  17:53

  Değerli Müşterimiz,

  Yetkili ekibimiz tarafından 23.12.2014 16:50 itibariyle irtibat numaranız üzerinden tarafınıza ulaşılmış.Belirttiğiniz detaylara istinaden gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  DorukNet
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 23 Aralık
  15:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz bildirim firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde tarafınıza detaylı bilgi verilecektir.
  DorukNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 277 07 24 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da operasyon@doruk.net.tr adresimize e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  DorukNet
  Müşteri Şikayet Yönetimi